TRY - Türk Lirası
EUR
20,509
USD
18,808
GBP
23,310
CNY
2,786
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaÖne ÇıkanBaşkentte maske denetimi

Başkentte maske denetimi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Ankara Sincan’da 35 ekip, 96 personelle koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sosyal mesafe ve maske denetimi gerçekleştirildi.

Ankara Sincan’da 35 ekip, 96 personelle koronavirüse karşı tedbirler kapsamında sosyal mesafe ve maske denetimi gerçekleştirildi.

Ankara Valiliği koordinasyonunda, Sincan’da koronavirüse karşı alınması gereken tedbirler ile yayaların maske kuralına uyup uymadıklarına ilişkin denetim gerçekleştirildi. Denetime, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden 46, İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan 20, İlçe Müftülüğü’nden 10, İlçe Sağlık Müdürlüğü’nden 3, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden 6, İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nden 3 ve ilçe belediyesinden 8 personel olmak üzere toplam 96 personel katıldı. Alışveriş merkezi, kafe ve restoranların yanı sıra vatandaşların yoğun bulunduğu yerlerde kurallara uyup uyulmadığı ve maske kullanıp kullanılmadığı kontrol edildi. Polis ekipleri maske kullanmayanlara idari para cezası kesti. Ayrıca, vatandaşların çoğunluğunun maske kullandığı görüldü.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler