16 C
Ankara
18.1 C
İstanbul
19 C
İzmir
Salı, Haziran 22, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBaşkent’in her noktasına eşit hizmet

  Başkent’in her noktasına eşit hizmet

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Ankara Büyükşehir Belediyesi uzak yakın demeden Başkent’in her noktasına eşit hizmet götürmeyi sürdürüyor.

  Ankara’ya yaklaşık 140 kilometre uzaklıkta olan Haymana ilçesine bağlı Alahacılı Mahallesi’nin su sorunu başta olmak üzere birçok altyapı sorununu çözüldü.

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Uzak Yakın Demeden Başkent’in Her Noktasına Eşit Hizmet Götürmeyi Sürdürüyor.

  Ankara Büyükşehir Belediyesi çevre ilçelerin altyapıdan üstyapıya kadar birçok sorununa çözüm üretmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

  Kent Estetiği Daire Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı, Fen İşleri Daire Başkanlığı, Ulaşım Daire Başkanlığı ve ASKİ Genel Müdürlüğü koordinasyon içinde Haymana ilçesine bağlı Alahacılı Mahallesi’nin başta su sorunu olmak üzere pek çok problemini çözüme kavuşturdu.

  HAYMANA’DA DA BÜYÜKŞEHİR İŞ BAŞINDA

  Ankara’ya yaklaşık 140 kilometre uzaklıkta bulunan Alahacılı Mahallesi’nde çöp konteynerlerinin sayısı artırılırken, kanalizasyon temizliği de tamamlandı. Büyükşehir ekipleri yıllardır çalışmayan çeşmeyi tamir ederek 24 saat kesintisiz su imkanı da sağladı.

  Kilit taş yol yapımı ile okul, cami ve mezarlık çevre düzenlemesinin yapıldığı mahallede merkez noktalara ise trafik levhaları yerleştirildi. Çocuk parkının kurulduğu, ağaçlandırma ve aydınlatma çalışmalarının yapıldığı Alahacılı Mahallesi yeni görünümüyle vatandaşlardan da tam not aldı.

  BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR

  Başkent’in Her Noktasına Eşit Hizmet

  Talep ettikleri her konuda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın kendilerine destek olduğunu ve sorunları birer birer çözdüğünü ifade eden Alahacılı Mahallesi Muhtarı Ercan Hamdemir, şöyle konuştu:

  “31 Mart yerel seçimleri sonrası mahallemize yapılan tüm hizmetlerin arkasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş var. Emeklerinden dolayı Başkanımız Mansur Yavaş’a, Özel Kalem Müdürü Yüksel Arslan’a ve Büyükşehir Belediyesinin tüm ekiplerine harcadıkları yoğun mesai için teşekkür ediyoruz.”

  Yıllardır yol ve su sıkıntısı çektiklerini ve yetkililere ulaşamadıklarını belirten mahalle sakinleri de taleplerine jet hızıyla cevap veren Ankara Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Yavaş’a şu sözlerle teşekkür ettiler:

  Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Ilçelerin Altyapıdan Üstyapıya Kadar Birçok Sorununa Çözüm Üretmek Için Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor.

  -Leman Kot: “Mahallemizin pek çok problemini çözen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum.”

  -Saniye Çakmak: “Mahallemize su ve elektrik getirildi, etrafımız tertemiz yapıldı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’tan Allah razı olsun.”

  -Mehmet Çaprak: “Köyümüze gelmeyen hizmetleri getiren Büyükşehir Belediyemiz ve Başkanımız Mansur Yavaş’tan Allah razı olsun.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler