TRY - Türk Lirası
EUR
20,455
USD
18,813
GBP
23,207
CNY
2,785
1 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıBaşkent EDAŞ Bartın'da hizmetlerine devam ediyor

Başkent EDAŞ Bartın’da hizmetlerine devam ediyor

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Başkent EDAŞ Bartın’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerine devam ediyor. 

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ Bartın’da yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile çalışmalara imza attı.

Başkent EDAŞ, yaklaşan kış koşullarının şebeke üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla Bartın’da hizmet verdiği bin 485 trafo ve 7 bin 331 kilometre uzunluğundaki hatta bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Bartın için Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta bin 282 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren ekipler, bölgede 17 pano ile 19 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 515 metrelik hattın bakımı tamamlandı. 

Bartın’da hizmet verdiği 146 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 42 kilometrelik yeni kablo döşeyen ekipler, 752 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca yeni 77 pano ile 15 trafo montajı da tamamlandı.

Bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2022 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi. Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başkent EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor. 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler