39.7 C
Ankara
21 C
İstanbul
23.1 C
İzmir
Perşembe, Mayıs 13, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerDış HaberlerBasın ekibinin tümünü kadınlardan oluşturdu

  Basın ekibinin tümünü kadınlardan oluşturdu

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  ABD’nin 46’ıncı Başkanı seçilen Joe Biden, üst düzey basın ekibinin tümünü kadınlardan oluşturdu. Biden’ın ofisi, bunun ülke tarihinde bir ilk olduğunu ileri sürdü.

  ABD’nin 46’ıncı Başkanı seçilen Joe Biden, çalışma ekibini şekillendirmeye başladı. Biden, kampanya sürecinde söz verdiği gibi üst düzey basın ekibinin tümünü kadınlardan oluşturdu. Biden‘ın basın ekibinin liderleğini, eski kampanya iletişim direktör yardımcısı Kate Bedingfield yapacak.Barack Obama döneminde Beyaz Saray İletişim Direktörlüğü yapan Jen Psaki ise Beyaz Saray Sözcüsü olacak.

  “KADINLARDAN OLUŞAN İLK BEYAZ SARAY İLETİŞİM EKİBİ”

  Biden'ın basın ekibinin liderleğini, eski kampanya iletişim direktör yardımcısı kate bedingfield yapacak.
  Biden’ın basın ekibinin liderleğini, eski kampanya iletişim direktör yardımcısı Kate Bedingfield yapacak.

  Joe Biden yaptığı yazılı açıklamada, “Tümü kadınlardan oluşan ilk Beyaz Saray İletişim ekibini duyurmaktan gururluyum. Bu yetenekli, deneyimli iletişimciler, işlerine çeşitli perspektifler ve paylaştıkları bu ülkeyi yeniden daha iyi inşa etme kararlılıklarını işlerine yansıtacak” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler