TRY - Türk Lirası
EUR
18,3236
USD
18,0926
GBP
21,7143
CNY
2,6651
31.6 C
Ankara
31.6 C
İstanbul
36 C
İzmir
18 Ağustos 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBaşıboş köpekler 2 koyunu öldürdü, 6'sı yaralandı

  Başıboş köpekler 2 koyunu öldürdü, 6’sı yaralandı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bolu’da, ormandan geldiği belirtilen başıboş köpekler, tellerle çevrili alandaki koyunlara saldırıp, 2’sini öldürdü, 6’sını ise yaraladı.

  Merkeze bağlı Yumrukaya köyünde önceki gün, başıboş köpekler Ayşe Ayçiçek’e (55) ait koyunların beslendiği alana, tellerin altından toprağı kazarak girdi. Köpeklerin saldırdığı 29 koyundan 2’si öldü, 6’sı ise yaralandı.

  Basibos kopekler 2 koyunu oldurdu 6si yaralandi 1 - yaşam - haberton
  Başıboş köpekler 2 koyunu öldürdü, 6'sı yaralandı 1

  Olaya çok üzüldüğünü anlatan Ayşe Ayçiçek, “İçeri girdiğimde benim sesime dağıldılar. Koyunlardan 1’isi yatıyordu. Birkaç tanesini parçalamışlar” dedi.

  Veteriner çağıracak maddi güçleri olmadığından yaralı 6 koyunu kendi imkanlarıyla tedavi ettiklerini belirten aile, hayvanlara saldıran köpeklerin bulunup gerekli önlemlerin alınmasını istiyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler