TRY - Türk Lirası
EUR
15,1175
USD
13,3646
GBP
18,1737
CNY
2,1076
-8.8 C
Ankara
7.7 C
İstanbul
7.3 C
İzmir
21 Ocak 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaYazarlarBarcelona'dan statlara yeni hamle "Espai Barça"

  Barcelona’dan statlara yeni hamle “Espai Barça”

  Avatar of ufuk ödemiş
  Ufuk Ödemişhttps://haberton.com/
  Ufuk Ödemiş, İstanbul Aydın Üniversitesinde Yeni Medya ve İletişim bölümü 2. sınıf öğrencisi. Pazarlama Bülteni adlı sayfada bazı yazıları yer almaktadır.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Barcelona ekibi geçtiğimiz son birkaç aydır istenen sonuçları alamamakla beraber bir de üstüne yaşanan finansal sıkıntılar gelince Barcelona başkanı Johan Laporta, yeni fikri olan “Espai Barça” projesini sundu.

  İspanya La Liga devlerinden olan Barcelona, yaşadığı kötü saha sonuçları ve futbolcuları ile kulüp arasında geçen finansal anlaşmazlıkların ardından başkan Johan Laporta bu kötü gidişatı durdurmanın yollarını aramaya başladı. Zaten geçtiğimiz sezon en iyi futbolcularından birisi olan Lionel Messi ve kiralık olarak göndermek zorunda kaldığı Antoine Griezmann’ın ardından taraftarların da bu olaylara büyük tepkiler göstermesi kulübü biraz yıprattı.

  Barcelona kulüp stadı olan Nou Camp ve basketbol salonu olan Palau Blaugrana stadlarının yenilenmesi ve daha modern tesislerin yapılması için ortaya sunulan “Espai Barça ” projesi için kulübe kredi verildi. Bu güzel haberleri video yayınlayarak taraftarlarına duyuran Barcelona ekibi, biraz da olsa taraftarların yüzünü güldürdü. Bu stat yenileme ve modernleşme projesine 2023 yılında başlanacak ve tahmini olarak bitiş zamanı ise 2025 yılı olarak gösterildi. Ve bu proje ile kulübe gelen gelirlerin en az %66 olarak artması planlanıyor.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler