TRY - Türk Lirası
EUR
18,2331
USD
17,9313
GBP
21,6951
CNY
2,6415
21.8 C
Ankara
24.7 C
İstanbul
26.7 C
İzmir
17 Ağustos 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriBalıkesir'de 'Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası'

  Balıkesir’de ‘Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası’

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu tarafından düzenlenen Atlı Okçuluk Türkiye Şampiyonası çeyrek finali batı grubu elemeleri çekişmeli geçti.

  Balıkesir’in Dursunbey İlçesi’ndeki saz mesire alanındaki elemeler Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu ve Dursunbey Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirildi. 7 ilden toplamda 94 sporcu, 2 gün boyunca elemeleri geçmek için kıyasıya mücadele etti. Organizasyonda bir üst tura geçme başarısı gösteren sporcular, 5-7 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek organizasyonda yarışma hakkı kazandı.

  Balikesirde atli okculuk turkiye sampiyonasi 1 - spor haberleri - haberton
  Balıkesir’de ‘atlı okçuluk türkiye şampiyonası’

  Halkın yoğun ilgi gösterdiği şampiyona şenlik havasında geçerken, Türkiye Geleneksel Atlı Spor Dalları Federasyonu Başkanı Fatih Işık, “Burada aynı zamanda tarihi bir kültürü yaşatmaya çalıştık. Destek veren herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler