16.4 C
Ankara
19.3 C
İstanbul
22.3 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Yanık, Orman Kampı'nda gençlerle buluştu

  Bakan Yanık, Orman Kampı’nda gençlerle buluştu

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Gökçetepe Orman Kampı’nda, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları düzenlediği ‘Eğitim ve Motivasyon Kampı’nda gençlerle buluştu.

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları’nın düzenlediği ‘Eğitim ve Motivasyon Kampı’na katıldı. Gökçetepe Orman Kampı alanındaki etkinlikte Bakan Yanık’a, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba da eşlik etti. Helvacıoğlu, Bakan Yanık’a, hasır sepet hediye etti.

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, TELEFONLA BAĞLANTI KURDU

  Konuşma yaptığı sırada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefondan görüşen Bakan Yanık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kampta 300’den fazla kız öğrencinin olduğunu belirterek, selamlarını iletti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantının verimli geçmesini temenni ederek, “Bu verimli çalışmaların bundan sonraki süreçte de devamını temenni ediyorum. Bu yaz yapılan kamplar, inanıyorum ki gerek kızlarımızın, gerek erkeklerimizin geleceğine yönelik çok büyük faydalara vesile olacaktır. Dolayısıyla birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizi özellikle devam ettirmesini temenni ediyorum. Hepinize başarılar diliyorum” dedi.

  Bakan yanık, orman kampı'nda gençlerle buluştu
  Bakan Yanık, Orman Kampı’nda gençlerle buluştu

  ‘GENÇLERİMİZİN YOLLARININ AÇIK OLMASINI DİLİYORUZ’

  Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanımız Derya Yanık’ı ağırlıyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın telefon bağlantısıyla katıldığı AK Parti İstanbul Gençlik Kolları eğitim ve motivasyon kampındayız. Gençsin sen önde yürü.

  AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal, AK Parti Edirne İl Başkanımız Belgin İba ve AK Parti Keşan İlçe Başkanımız Gürcan Kılınç ile birlikte İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği eğitim ve motivasyon kampında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ı ağırladık. İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanımız Osman Tomakin öncülüğünde günümüz gençlerinin pozitif enerjisini yakından hissettik. Bakanımıza teşekkür ediyor, gençlerimizin yollarının açık olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler