TRY - Türk Lirası
EUR
16,1121
USD
15,4982
GBP
18,9451
CNY
2,2803
17.9 C
Ankara
19.7 C
İstanbul
24.6 C
İzmir
16 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Yanık Anneler Günü mesajı yayımladı

  Bakan Yanık Anneler Günü mesajı yayımladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Bakan Yanık Anneler Günü için bir video mesaj yayımladı. Yanık, mesajında, “Sevgili anneler, en güzel şiirler sizin için yazılmalı, en güzel besteler sizler için yapılmalı” dedi.

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, “Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin bu özel gününü kutluyor, sağlık, sıhhat ve yarınlara sevdikleriyle beraber ulaşmaları dileğiyle sımsıkı kucaklıyoruz” dedi.

  Bakan Yanık Anneler Günü için bir video mesaj yayımladı. Yanık, mesajında, “Sevgili anneler, en güzel şiirler sizin için yazılmalı, en güzel besteler sizler için yapılmalı. Çünkü biz, en ince, en derin sevgiyi sizde gördük. Şefkati, merhameti sizinle tattık. Çok yer gördük ama sizin gözleriniz başkaydı. Çok yer gezdik ama sizin yanınız başka. Çok yedik içtik, sizin çorbanız başka.

  Uykudayken, uyanıkken, iş yaparken hep biz vardık kalbinizde. Sahi; biz bir kalbimiz olduğunu da sizden öğrendik. Hiçbir şey istemediniz ama her şeyinizi vermek istediniz. Sokakta, okulda, evde, tarlada, atölyede… Yaşadığımız her yerde sizi gördük hep. Gözleriniz yollarda bizi beklediniz, okuldan, askerden, seyahatten dönerken. Gelin ettiniz, damat ettiniz, ana baba ettiniz. Analığı babalığı da sizden öğrendik. Hasta olduk, hemşire; öğrenci olduk, öğretmen; girişimci olduk, sermayedar oldunuz.

  Yağmurda şemsiye, soğukta battaniye, güneşte gölge oldunuz. Kelimeler kifayetsiz kalır ama siz onu da hoş görürsünüz. Sizi çok seviyoruz. Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin bu özel gününü kutluyor, sağlık sıhhat ve yarınlara sevdikleriyle beraber ulaşmaları dileğiyle sımsıkı kucaklıyoruz. İyi ki varsınız” ifadelerini kullandı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler