TRY - Türk Lirası
EUR
15,1717
USD
13,4068
GBP
18,2262
CNY
2,1133
-9.7 C
Ankara
7.5 C
İstanbul
6.5 C
İzmir
21 Ocak 2022, Cuma
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Soylu muhtarlar toplantısına katıldı

  Bakan Soylu muhtarlar toplantısına katıldı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Silivri’de gerçekleştirilen muhtarlar toplantısına katıldı

  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Silivri’de muhtarlarla bir araya geldi. Silivri Oğuz Aral Sergi Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Bakan Soylu’nun yanı sıra İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve ilçede görev yapan 39 muhtar katıldı. Basına kapalı olarak düzenlenen toplantı saat 10.30’da başladı. 

  Basına kapalı olarak düzenlenen toplantı saat 10. 30'da başladı.  
  Basına kapalı olarak düzenlenen toplantı saat 10.30’da başladı. 


  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Silivri’de mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Bakan Soylu, daha sonra Çatalca’ya geçti. Bakan Soylu, Çatalca’daki 39 mahallenin muhtarıyla bir araya geldi. Salonda muhtarlarla tek tek tokalaşan Bakan Soylu’ya Fatih Mahalle Muhtarı Nazan Kurtan, bahçesinden topladığı çiçekleri takdim etti. Basına kapalı gerçekleşen toplantıya, İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren, İstanbul İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca da katıldı. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler