26.4 C
Ankara
18.4 C
İstanbul
27 C
İzmir
Salı, Mayıs 18, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Selçuk Eren Bülbül'ün kabrini ziyaret etti

  Bakan Selçuk Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret etti

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Eren Bülbül’ün kabrini ziyaret etti.

  Trabzon’un Maçka ilçesinde, PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül’ün (15), kabrini ziyaret etti.

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bakanlığı ile ilgili bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak için Trabzon’a geldi. Valiliği ziyaret eden Bakan Selçuk, Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında, 11 Ağustos 2017’de PKK’lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar edip, güvenlik güçlerine yer gösterirken açılan ateşle şehit olan Eren Bülbül‘ün kabrine ziyarette bulundu. Bakan Selçuk ve beraberindekiler Şehit Eren’in kabrine çiçek bırakıp, dua okudu. Bakan Selçuk daha sonra Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül’ü evinde ziyaret etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler