TRY - Türk Lirası
EUR
20,475
USD
19,070
GBP
23,274
CNY
2,772
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerBakan Özer, Bakü Avrupa Lisesi'ni ziyaret etti

Bakan Özer, Bakü Avrupa Lisesi’ni ziyaret etti

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Azerbaycan’daki programı kapsamında TMV Uluslararası Maarif Okullarını, Bakü Avrupa Lisesi ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfının (T3 Vakfı) kurduğu Bilim Bakü Merkezi’ni ziyaret etti.

Azerbaycan temaslarını sürdüren Bakan Özer, TMV Uluslararası Maarif Okullarını ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi, okul yöneticilerinden bilgi aldı. Bakan Özer ayrıca Bakü Avrupa Lisesinde incelemelerde bulundu, ardından da Türkiye Teknoloji Takımı Vakfının (T3 Vakfı) kurduğu Bilim Bakü Merkezini ziyaret ederek bilgi aldı.

Bakan ozer maarif okullari baku avrupa lisesi ve bilim baku merkezini ziyaret etti 3218 dhaphoto1 - dış haberler, azerbaycan haberleri - haberton

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler