30.1 C
Ankara
29.2 C
İstanbul
35 C
İzmir
Çarşamba, Ağustos 4, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Çavuşoğlu'ndan FETÖ ile mücadele mesajı

  Bakan Çavuşoğlu’ndan FETÖ ile mücadele mesajı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Dışişleri Bakan Çavuşoğlu’ndan FETÖ ile mücadele ile ilgili “Bu mücadeleyi hep birlikte kararlılıkla sürdüreceğiz” mesajı geldi

  Taşkent’te düzenlenecek “Orta ve Güney Asya: Bölgesel Bağlantısallık. Sınamalar ve Fırsatlar” konulu konferansa katılım için gittiği Özbekistan’da Türkiye’nin Taşkent Büyükelçiliği tarafından düzenlenen 15 Temmuz anma töreninde konuştu. Çavuşoğlu “Darbeye darbe yapan bir milletin mensupları olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.  

  Bakan cavusoglundan feto ile mucadele mesaji - politika - haberton
  Bakan Çavuşoğlu’Ndan Fetö Ile Mücadele Mesajı

  Bakan Çavuşoğlu konuşmasında “Milletimizin basiret ve feraseti hamdolsun, hainlerin oyununu bozdu. Darbeye darbe yapan bir milletin mensupları olmaktan gurur duyuyoruz. Hainleri devletimizden temizledik ve güçlendik.

  Bugün Türkiye daha güçlü ve daha bağımsızdır. Bakın, hain darbe girişiminden sadece 1,5 ay sonra silahlı kuvvetlerimiz Fırat Kalkanı Harekatını gerçekleştirdi. Bakanlığımızda da aynısı yaşandı. Hainler gitti daha da güçlendik. FETÖ’yle dünyanın her köşesinde mücadele ediyoruz, etmeye devam edeceğiz. 42 ülkede FETÖ iltisaklı okulların faaliyetini sonlandırdık. Birçok ülkeden FETÖ mensubunun sınır dışı edilmesini sağladık. Bu mücadeleyi hep birlikte kararlılıkla sürdüreceğiz” dedi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler