TRY - Türk Lirası
EUR
18,1408
USD
18,5020
GBP
20,6298
CNY
2,6000
24 C
Ankara
24.2 C
İstanbul
28 C
İzmir
1 Ekim 2022, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Çavuşoğlu Sırbistan'a gidecek

Bakan Çavuşoğlu Sırbistan’a gidecek

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Sırbistan’a resmi bir ziyaret gerçekleştirecek. Ziyaret 31 Ağustos-1 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

Dışişleri Bakanlığı‘ndan yapılan yazılı açıklamada, Bakan Çavuşoğlu’nun Dışişleri Bakanı Nikola Selakoviç’in davetine icabetle Sırbistan‘a resmi bir ziyaret gerçekleştireceği belirtilerek, “Ziyarette, ikili ilişkilerimizin tüm boyutları, iki ülke arasındaki iş birliğinin daha da güçlendirilmesine yönelik adımlar ile güncel bölgesel ve uluslararası gelişmelerin ele alınması öngörülmektedir. Sayın Bakanımızın ziyaret programı çerçevesinde ayrıca Sırbistan Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanı ve Başbakanı tarafından kabul edilmesi planlanmaktadır. Ziyaret vesilesiyle Yeni Pazar’daki Başkonsolosluğumuzun açılış töreni de gerçekleştirilecektir” denildi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler