22.1 C
Ankara
22.5 C
İstanbul
28.9 C
İzmir
26 Eylül 2021, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBakan Çavuşoğlu Sırbistan'a gidecek

  Bakan Çavuşoğlu Sırbistan’a gidecek

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Sırbistan’a resmi bir ziyaret gerçekleştirecek. Ziyaret 31 Ağustos-1 Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

  Dışişleri Bakanlığı‘ndan yapılan yazılı açıklamada, Bakan Çavuşoğlu’nun Dışişleri Bakanı Nikola Selakoviç’in davetine icabetle Sırbistan‘a resmi bir ziyaret gerçekleştireceği belirtilerek, “Ziyarette, ikili ilişkilerimizin tüm boyutları, iki ülke arasındaki iş birliğinin daha da güçlendirilmesine yönelik adımlar ile güncel bölgesel ve uluslararası gelişmelerin ele alınması öngörülmektedir. Sayın Bakanımızın ziyaret programı çerçevesinde ayrıca Sırbistan Cumhurbaşkanı, Meclis Başkanı ve Başbakanı tarafından kabul edilmesi planlanmaktadır. Ziyaret vesilesiyle Yeni Pazar’daki Başkonsolosluğumuzun açılış töreni de gerçekleştirilecektir” denildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler