TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
14.6 C
Ankara
12.9 C
İstanbul
15.7 C
İzmir
22 Mayıs 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamBahriyeliler bayramı gemide karşıladı

  Bahriyeliler bayramı gemide karşıladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Türk Deniz Kuvvetleri’nin önemli vurucu güçlerinden TCG Salihreis fırkateyninde görevli bahriyeliler bayramı gemide karşıladı.

  TCG Salihreis Komutanı Deniz Albay Alper Doğukanlı, tek tek gemideki personel ile bayramlaştı.   

  Karadeniz Uyum Harekatı kapsamında Karadeniz Ereğli’de, Karadeniz Bölge Komutanlığı Alemdar Rıhtımı’nda bulunan TCG Salihreis fırkateyninde gemi personeli bayramlaştı. Bayramlaşma töreni; TCG Salih Reis 2’nci Komutanı Deniz Yarbay Çağdaş Olcay’ın, TCG Salihreis Komutanı Deniz Albay Alper Doğukanlı’yı karşılaması ile başladı.

  Bahriyeliler bayramı gemide karşıladı
  Bahriyeliler bayramı gemide karşıladı

  Törende konuşan Albay Doğukanlı, “Değerli silah arkadaşlarım. Bu Ramazan Bayramı’nda ülkemizin mavi vatandaki hak ve menfaatlerini korumak maksadıyla gemimize tevdi edilen görev doğrultusunda ailelerimizden uzakta bulunmaktayız. TCG Salihreis ailesi olarak tüm personelimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.

  Bahriyeliler tcg salihreiste bayramlasti 1300 dhaphoto5 - yaşam - haberton

  Daha nice bayramları, ailelerimiz ve sevdiklerimizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde geçirmenizi temenni ediyor ve iyi bayramlar diliyorum” dedi. Konuşmanın ardından Albay Doğukanlı, gemi personeli ile tek tek bayramlaştı. Daha sonra personele kolonya ve çikolata ikram edildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler