TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
17.6 C
Ankara
19 C
İstanbul
22 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatBahçelievler'de 80'ler 90'lar Festivali

Bahçelievler’de 80’ler 90’lar Festivali

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bahçelievler’de 80’ler ve 90’lar Festivali, renkli görüntülere sahne oldu. Etkinliğe Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bahçelievler Belediyesi tarafından düzenlenen 80’ler 90’lar Festivali, Hasan Doğan Spor Kompleksi açık otoparkında yapıldı. Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır ve çok sayıda vatandaşın katıldığı festivalde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

Renkli görüntülere sahne olan festivalde geleneksel Türk tiyatrosuna ait orta oyunu, Hacivat-Karagöz ve animasyon gösterilerinin yanı sıra çeşitli akrobatik performanslar da sergilendi. Festival kapsamında çocuklar için hazırlanan oyun alanlarında; langırt, basket makinası, şut çekme sahası, air hockey, denge similatörü ve tüplü ateri gibi 80’li ve 90’lı yıllarda popüler olan oyunlar oynandı.

Bahçelievler'de 80'ler 90'lar festivali
Bahçelievler’de 80’ler 90’lar Festivali

FESTİVALDE NOSTALJİ

Vatandaşların 80’ler 90’lar Festivalinde yılların ruhuna uygun hatıra fotoğrafı çekinebilmeleri için oluşturulan alanlarının yanında sıra yine bu döneme göre düzenlenen sokaklarda 9 taş, sek sek, bilye araba, tel araba ve çember gibi oyunlar da oynanabiliyor. Festivalde ayrıca nostaljik bir görünüm eşliğinde vos vos ve transit arabalar da yer aldı.

İlk gününde Doğukan Manço sahne aldığı festival, bugün Retrobüs grubu sahnesiyle son bulacak.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler