TRY - Türk Lirası
EUR
19,329
USD
18,637
GBP
22,411
CNY
2,598
29 Kasım 2022, Salı
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerBağcılar'da 200 bin aileye et yardımı yapıldı

Bağcılar’da 200 bin aileye et yardımı yapıldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bağcılar Belediyesi, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi bin 200 aileye 4 kilo kırmızı et yardımı yapıldı.

Bağcılar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, bünyesinde düzenlenen program çerçevesinde kesim gerçekleştirildi. Sabahın erken saatlerinde başlayan kesim işlemlerini Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir de yerinde takip etti. Kesilen hayvanlardan elde edilen etler, paketler halinde hazırlanarak araçlara yerleştirildi. Görevliler, etleri adresleri daha önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerinin evine ulaştırdı.

“PAYLAŞMAK SADECE BAYRAMLARLA SINIRLANDIRILMAMALI”

Bağcılar’da 200 bin aileye et yardımı yapıldı

Paylaşmanın rahmet ve bereket olduğu düsturuyla hareket ettiklerini söyleyen Özdemir, “Paylaşmak sadece Kurban ve Ramazan gibi dini bayramlarla sınırlandırılmamalıdır. Biz ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizi hiçbir zaman unutmuyoruz.

Yıl içinde belirli periyodik aralıklarla kuru gıdadan kıyafete ve kırtasiyeye kadar farklı kalemlerde yardımlarda bulunuyoruz. Şimdi de bin 200 haneye parçalanmış, hazır ve taze bir şekilde 4 kilo et götürdük. Afiyet olsun, şifa versin İnşallah. Onların yüzünün güldüğünü görmek bizim bütün yorgunluğumuzu alıyor. Bundan sonraki süreçte de gücümüz yettiğince yardımlara devam edeceğiz” dedi.

Kendilerine et ikram edilen vatandaşlar da başta Özdemir olmak üzere emeği geçenlere teşekkürlerini iletti.

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler