TRY - Türk Lirası
EUR
14,6060
USD
12,9010
GBP
17,1854
CNY
2,0245
13.3 C
Ankara
12.8 C
İstanbul
17.4 C
İzmir
30 Kasım 2021, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaBabacan: Demokrasinin merkezini açıyoruz

  Babacan: Demokrasinin merkezini açıyoruz

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan partisinin il binasının açılışı için Aydın’a geldi. Babacan “Bugün burada demokrasinin merkezini açıyoruz” dedi.

  Aydın’da partisinin il binasının açılışına katılan DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan’ı DEVA Partisi Aydın İl Başkanı Hakan Çağlar Erürker, ilçe teşkilatları ve partililer karşıladı. Ali Babacan’a eşi Zeynep Babacan da eşlik etti.

  Zeybek gösterisinin ardından kürsüye çıkarak halka seslenen Babacan, “Biz aslında bir siyasi partinin tabelasının önünde değiliz. Bugün burada demokrasinin merkezini açıyoruz. Atılımın merkezini açıyoruz. Sevginin, saygının, eşitliğin ve egemenliğin refah olduğu bir devlet için hakikatin yolundan bir an bile ayrılmayacağımızı çok iyi biliyoruz. Hepsinden önemlisi, biz bu ülkenin iyi bir yönetimi, demokrasiyi, adaleti ve zenginliği hak ettiğini çok iyi biliyoruz. Bizim nerede olduğumuzu görmek isteyenler bizi başka yerde sağda, sola aramasınlar. Kimlerle beraber olduğumuzu merak edenleri vatandaşımızın yanına davet ediyoruz” dedi.

  Konuşmaların ardından il binasının açılışı gerçekleştirildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler