TRY - Türk Lirası
EUR
20,509
USD
18,808
GBP
23,310
CNY
2,786
30 Ocak 2023, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamAyşenur öğretmen için 709 okulda anma töreni

Ayşenur öğretmen için 709 okulda anma töreni

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Gaziantep’in Karkamış ilçesine roketli saldırıda şehit olan öğretmen Ayşenur öğretmen için Şırnak’taki 709 okulda anma töreni düzenlendi.

Karkamış’a PKK/YPG’li teröristlerce düzenlenen roketli saldırıda şehit olan öğretmen Ayşenur Alkan için Şırnak’taki 709 okulda anma töreni düzenlendi. Şükrü Geliş Ortaokulu’ndaki törene İl Milli Eğitim Müdürü Mirza Tetik de katıldı. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Dua okunan törende şehit Alkan için yapılan lokmalar, öğrenci ve öğretmenlere dağıtıldı.

Ayşenur öğretmen için 709 okulda anma töreni

İl Milli Eğitim Müdürü Mirza Tetik, kentte 709 okulda şehit Ayşenur öğretmen için tören yapıldığını belirterek, “İl genelinde yapılan bir etkinlik. Tüm öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin katılımı ile yapılıyor. Başta Ayşenur Alkan olmak üzere tüm şehitlerimizi andık. Eğitimciler tüm toplumun değeridir.

Eğitimci demek değer demektir. Öğretmenleri hedef almak alçaklıktır. Biz terör örgütünü kınıyoruz. Biz çocuklarımızın bu terör örgütünün yönlendirmesine kesinlikle izin vermeyeceğiz. Biz tüm öğretmenlerimiz ile alanlarda olacağız. Tüm öğretmenlerimiz bu terör örgütünün yüzünün ne kadar kötü olduğunu bütün öğrencilerimize ve toplumumuza anlatacaktır. Öğretmeni hedef almak alçakça bir durum” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler