TRY - Türk Lirası
EUR
19,285
USD
18,635
GBP
22,300
CNY
2,608
30 Kasım 2022, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerModa ve KadınAyşegül Erbil defilesi moda severlerle buluştu

Ayşegül Erbil defilesi moda severlerle buluştu

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

“AYŞEGÜL ERBİL EXCLUSİVE” Beytepe adresindeki daki genel merkezinde düzenlenen bir defileyle Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonu tanıtıldı.

2022-23 Sonbahar/Kış Ayşegül Erbil defilesi moda severlerle buluştu…

Ayşegül Erbil Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonu; Hanım kıyafetlerine yepyeni bir açıdan bakıyor ve en güzel parçalara güncel bir bakış açısı katarak sonbahar ve kış aylarında en çok giyilecek elbiseler arasında yerini almayı hedefliyor…

Siyah, Pembe, Kırmız, Turuncu, Mavi ve beyazın tonları; koleksiyonda zengin, abartısız bir palet oluşturuyor…

Ayşegül Erbil Exclusive adresinde gerçekleştirilen üçüncü defilede Joker ajansa bağlı 9 model birbirinden güzel kıyafetleri sergilediler…

Ayşegül Erbil defilesi moda severlerle buluştu

Ayşegül Erbil defile öncesi yaptığı açıklamada; “5, yılı kutladığımız bu gün 3. Defilemizi gerçekleştirmekteyiz. Bu ana özel bir koleksiyon çalışması ile joker ajans mankenleri podyumda giysilerimizi tanıtacaklar.

Özel koleksiyon çalışmamızda çok katlı ve çok özel işçilikleri olan beş koleksiyonumuz var. Bunun dışında mağaza içerisinde 27 adet seçkin marka giysilerimiz var. Bunların dışında yurt dışından ithalatını gerçekleştirmiş olduğumuz, ürünleri gelen müşterilerimize tanıtacağız ve onlarla buluşturacağız” dedi.

Erbil, bence herkesin hikâyesi temelde ve çocuklukta oluşuyor diyerek sürdürdüğü açıklamasında; “Benim hikâyemde çocukluğumda oluşan bir hikaye tabi ki. Kız çocukları zaten giyim kuşama çok önem verirler. Zamanla gerçektende bunun şu an üzerimdeki yetenekle etkisini gördüm.

Ve bunun üzerine yoğunlaşarak bugün baktığım zaman iyi ki bu işi yapıyorum diyorum kendi kendime. Ben ve ekibim çok güzel işlere imza atıyoruz, ama hedefimiz tabi ki devam edecek. Gelecek günlerde İstanbul ve Türkiye’de daha da ilerleyerek yurt dışına açılmak gibi bir hedefimizde var” şeklinde konuştu…

Ayşegül Erbil, defile sonrası Tekrar hoş geldiniz diyerek podyumda yaptığı konuşmasında “Öncelikle ekibime kocaman bir alkış istiyorum. Bu defile için İstanbul’dan gelen çok önemli misafirlerimiz, vekillerimiz ve bir de belediye başkanımız var.

Ayrıca siz gelen konuklarımızın katılımı bizi onurlandırdı. Umarım defilemizi beğenmişsinizdir, herkese sonsuz teşekkür ediyorum, ayaklarınıza sağlık” şeklinde sözlerini noktaladı…

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler