14 C
Ankara
9.9 C
İstanbul
17.9 C
İzmir
Pazartesi, Nisan 19, 2021
Diğer
  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınAyşe Arman iyilik kolyesi tasarım atölyesi 2021

  Ayşe Arman iyilik kolyesi tasarım atölyesi 2021

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Yolda mısın? Haberi sesli dinle!

  Ayşe Arman İyilik Kolyesi Tasarım Atölyesinden kendi el emeğiyle tasarladığı Kolyeleri Akbatı ev sahipliğinde Zoom üzerinden gerçekleşti.

  Gazeteci Ayşe Arman önderliğindeki dijital atölyede katılımcılar ‘Sakajewa İyilik Kolyeleri’nin yapımını eğlenceli bir sohbet eşliğinde öğrendi. 100’ün üzerinde katılımcının yer aldığı atölyede, misafirler hem kendilerine hediye etmek için hem de Toplum Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) bağışlamak üzere kolye yaptı.

  Ayşe arman'ın i̇yilik kolyesi tasarım atölyesinde iyilik bulaşıcı
  Ayşe Arman’ın İyilik Kolyesi Tasarım Atölyesinde iyilik bulaşıcı

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Akbatı, 2021 yılına özel olarak misafirlerini dijital ortamda ağırladı. Ayşe Arman’ın, ‘İyilik bulaşıcıdır, kolye bahane, iyilik şahane’ mottosuyla başlattığı özel projesi ‘Sakajewa İyilik Kolyeleri’ isimli dijital atölyesi Zoom üzerinden gerçekleşti.

  Kadınların oldukça ilgi gösterdiği Ayşe Arman İyilik Kolyesi tasarım atölyesine 100’ün üzerinde katılım oldu, 8 Mart’a özel kadın kadına yapılan sohbet eğlenceli görüntülere sahne oldu. Kadın kadına geçen atölyede Arman, “Bizim dayanışmamız ve ses vermemiz gerekiyor. Kadınlarımız için geleceğimiz için buna ihtiyacımız var. Hep söylüyorum, geleceğimiz gençlerimizin ve yenilikçi düşünenlerin elinde. Birlikle daha ümit dolu yarınları görebilmeyi ümit ediyoruz” diye konuştu.

  Ayşe arman'ın i̇yilik kolyesi tasarım atölyesinden kendi el emeğiyle tasarladığı kolyeleri akbatı ev sahipliğinde zoom üzerinden gerçekleşti.
  Ayşe Arman’ın İyilik Kolyesi Tasarım Atölyesinden kendi el emeğiyle tasarladığı Kolyeleri Akbatı ev sahipliğinde Zoom üzerinden gerçekleşti.

  Etkinliğe katılanlar bir tane kendisi bir tane de TOG’a bağışlamak üzere iyilik kolyeleri tasarladı. İyilik kolyelerinin satışıyla Toplum Gönüllüsü Genç Kadınların güçlenmesine destek olundu. Yapılan kolyelerden biri Akbatı’ya gönderilerek, Toplum Gönüllüleri Vakfı Genç Kadın Fonu’na bağışlandı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler