15.8 C
Ankara
16.9 C
İstanbul
19.7 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 21, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerModa ve KadınAyanna Williams tırnaklarını kestirdi

  Ayanna Williams tırnaklarını kestirdi

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Dünyanın en uzun tırnaklara sahip ünvanını 2017’de elde eden Ayanna Williams tırnaklarını kestirdi. Tırnaklarını 20 saat manikür yaptırıyordu.

  Williams 7 metre 33 cm uzunluğundaki tırnaklarının bakımı için 20 saat manikür yaptırıyordu.

  Ayanna williams tırnaklarını kestirdi
  Ayanna Williams tırnaklarını kestirdi

  ABD’nin Teksas eyaletindeki Houston şehrinde yaşayan Ayanna Williams, 2017’de 5,7 metrelik tırnaklarıyla Guinness Rekorlar Kitabı’na girdi. Görenleri iki kez şaşırtmayı başaran Williams, 30 yıl sonra tırnaklarını kestirdi. Tırnak kestirme işlemi ise, Fort Worth bölgesindeki bir dermatologda tarafından gerçekleştirildi. Kesimde testere kullanıldı. Williams 7 metre 33 cm uzunluğundaki tırnaklarının bakımı için 20 saat manikür yaptırırken, tırnaklarını boyamak için ise iki şişe oje sürüyordu.

  ARTIK KURTULABİLİRİM 

  Dünyadanın en uzun tırnaklara sahip ünvanını 2017'de elde eden ayanna williams tırnaklarını kestirdi. Tırnaklarını 20 saat manikür yaptırıyordu.
  Dünyadanın en uzun tırnaklara sahip ünvanını 2017’de elde eden Ayanna Williams tırnaklarını kestirdi. Tırnaklarını 20 saat manikür yaptırıyordu.

  Hayatını zorlaştıran tırnaklardan kurtulmaya karar verdiğini ifade eden Williams,”Uzun haldeki tırnaklarımla bulaşık yıkamak, çarşaf sermek gibi gündelik ev işlerini yapamıyorum. Rekor hedefim vardı. Onu da gerçekleştirdiğime göre artık tırnaklardan kurtulabilirim” dedi.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler