TRY - Türk Lirası
EUR
15,4511
USD
13,6718
GBP
18,1855
CNY
2,1439
2.9 C
Ankara
13.1 C
İstanbul
12.7 C
İzmir
3 Aralık 2021, Cuma
Diğer
  Ana SayfaYazarlarAvrupa Fatihi!

  Avrupa Fatihi!

  Avatar of mert eraslan
  Mert Eraslanhttps://haberton.com/
  Mert Eraslan, 20 yaşında ve Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisi. Belli bir yazarlık kariyeri var, eskiden yazdığı yazıları wattpad üzerinde yayınlayarak yazarlık yaptı.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Nice başarılarla dolu senin mazin nice kupa var müzende! Bu sene de olur mu bir UEFA kupası bilmem ama grupta namağlup oluşun beni umutlandırıyor be Avrupa Fatihi Galatasaray’ım.

  Benim doğduğum yıllarda bir tarih yazdın, benim yirminci yaşımda da bir tarih daha yazar mısın biz taraftarların için?

  Bizimkisi bir renk sevdası değil, bizimkisi öyle havadan sudan bir sevdada değil! Takım yenilince kendisi yenilmiş gibi hisseden, kazanınca kendisi kazanmış gibi sevinen taraftarlardanız biz! Maçlarının tamamını izleyemesek de özetleri bile bize yetiyor! O kadar saf seviyoruz.

  Gripin’in “Sensiz olmaz Galatasaray” şarkısında da dediği gibi;

  “Ali Sami Yen’in zafer yolunda
  Yüreğimdeki Metin Oktay ruhuyla
  Durmayacağım söz veriyorum sana
  Varlığım feda olsun Arman uğruna”

  Bu sözler ile çıktık biz bu yola. Ucunda ölüm dahi olsa yürürüz biz bu yolu! Rengine, armana, adına canımız feda Galatasaray’ım! Süper Ligde yenilsen de Avrupa’da göğsümüzü kabartman yeter bize!

  Bazı konulara parmak basmak istiyorum şimdi.

  Bazı arkadaşlar Muslera’nın kova olduğunu ve kulüpten gönderilmesi gerektiğini söylüyor. Arkadaşlar farkında mısınız bilmiyorum ama yaptığınız büyük saygısızlık! Fernando Muslera kendini kanıtlamış bir kaleci ve ona bu şekilde ithamlarda bulunmaya hakkınız yok. Hadi diyeceğim geldiği günden beri kötü oynuyor olsa ve sabrımız taşmış olsa gönderin demenizi anlarım lakin bu adam daha öncelerinde yaptığı işler ile kulüp efsanesi oldu. Bir kulübün efsanesi göndermesi uygun olmaz. Efsane oyuncu dediğimiz oyuncular efsanesi olduğu kulüpte jübile yapana kadar kalır ve ne kadar kötü oynarsa oynasın laf edilmez arkadaşlar. Lütfen birazcık edep.

  Avrupa fatihi!
  Avrupa Fatihi!

  Son Avrupa ligi maçında gördük Muslera’yı güzel maç çıkarttı hiç de fena değildi. Normaldir hatalarının olması adam artık yaşını başını aldı, belli bir seviyede kendi kanıtladı. O yüzden Muslera’ya mütevazılık gösterelim arkadaşlar.

  Bugünlük benden bu kadar.

  Tüm Galatasaraylıların bugün sevinmek hakkı! Avrupa Ligi grubundan namağlup çıkıyor! Çıldırın Galatasaray için!

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler