27.2 C
Ankara
27.3 C
İstanbul
28 C
İzmir
Perşembe, Ağustos 5, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor Haberleri - Son DakikaAvrupa Boks Şampiyonasından 3'ncü olarak döndü

  Avrupa Boks Şampiyonasından 3’ncü olarak döndü

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Avrupa Boks Şampiyonası’ndan yıldız kadınlarda 80 kiloda Avrupa üçüncüsü olan Fatma Kadıköylü memleketinde coşku ile karşılandı

  Gürcistan’ın başkenti Tiflis’te düzenlenen Avrupa Boks Şampiyonası’nda yıldız kadınlarda 80 kiloda Avrupa üçüncüsü olan Fatma Kadıköylü, memleketi Nazilli’ye döndü. Bronz madalyanın sahibi olan Fatma Kadıköylü, hemşehrileri tarafından meşalelerle, davul ve zurnayla karşılandı. Genç boksörü karşılayanlar arasında İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Güven Eker, babası Mehmet Kadıköylü, annesi Aliye Kadıköylü ve yakınları yer aldı. Sevenleri milli boksöre çiçek takdim etti.

  Avrupa boks sampiyonasindan 3ncu olarak dondu 2 - spor haberleri - son dakika - haberton
  Avrupa Boks Şampiyonasından 3’Ncü Olarak Döndü

  “Türk kadının gücünü gösterdik”

  Hedefinin olimpiyatlar olduğunu belirten Fatma Kadıköylü, “İnanın ki çok ama çok mutluyum. Duygularımı kelimelerle tarif edemiyorum. Bu şampiyonada Türk kadının gücünü gösterdik. Hedefim büyük, her zaman da büyük oldu. İnşallah ileride olimpiyatlarda güzel derece yapıp, Nazilli’yi Aydın’ı ülkemi ve tüm Egeli kadınları gururlandırıp sevindireceğim. Bunda da çok kararlıyım. Çok çalışıp bunu başaracağım” dedi.

  Avrupa boks sampiyonasindan 3ncu olarak dondu 4 - spor haberleri - son dakika - haberton
  Avrupa Boks Şampiyonasından 3’Ncü Olarak Döndü

  “Rus rakibimiz Avrupa Şampiyonu oldu”

  Milli Takım Antrenörü Yavuz Kılıç ise Nazilli’nin boksta Aydın’da lokomotif görevi üstlendiğini belirterek, “Fatma, bize gerçekten de haklı bir gurur yaşattı. Ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etti. Büyük bir sevinç yaşıyoruz ama hedeflerimiz doğrultusunda içimiz birazcık buruk. Şampiyonada şanssız bir kura oldu. Rus rakibimiz Avrupa Şampiyonu oldu. Bizim için erken final oldu. İnşallah bu burada kalmayacak. Destek sağlandığı müddetçe Efeler Diyarı’nın nasıl bir şehir olduğunu göstereceğiz. Bu ülkede amatör branşlar var, lütfen destekleyelim” diye konuştu.

  Avrupa boks sampiyonasindan 3ncu olarak dondu 3 - spor haberleri - son dakika - haberton
  Avrupa Boks Şampiyonasından 3’Ncü Olarak Döndü

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler