TRY - Türk Lirası
EUR
20,569
USD
18,823
GBP
23,034
CNY
2,793
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaYerel Haberlerİstanbul HaberleriAvcılar'da yangın ihbarına giden itfaiye sokağa giremedi

Avcılar’da yangın ihbarına giden itfaiye sokağa giremedi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Avcılar’da yangın ihbarına giden itfaiye araçları sokak başına park edilen iki araç nedeniyle geçemedi. İtfaiye erleri araçtan inerek binaya yaya giderken, bina sakinlerinin söndürdüğü küçük çaplı yangını kontrol etti.

Denizköşkler Mahallesi’nde dün bir binanın elektrik panosunda duman ardından patlama ve küçük çaplı yangın çıktı. Bina sakinlerinin müdahalesi ile yangın söndürülürken, yine de itfaiyeye haber verildi.

Avcılar'da yangın ihbarına giden itfaiye sokağa giremedi
Avcılar’da yangın ihbarına giden itfaiye sokağa giremedi

Sevk edilen itfaiye araçları ters yönden gelen bir sürücünün geri giderek yolu açması için biraz gecikirken, daha sonra binanın bulunduğu Berker Sokak girişine kadar geldi. Ancak, sokak başında bir kamyonet ve diğerinde hafif ticari araç park edildiği için araçlar sokağa giremedi. İtfaiye erleri araçtan inerek yaya olarak binaya giderken, bazı görevliler de önlem amacıyla yangın tüplerini taşıdı.

Yapılan kontrollerin ardından ciddi bir tehlike olmadığı belirlendi. Bu arada yakındaki bir manava ait kamyonet çekilirken, hafif ticari araç sürücüsü daha sonra sokak girişinden aracını kaldırdı.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler