TRY - Türk Lirası
EUR
18,4090
USD
17,9363
GBP
21,7778
CNY
2,6600
21.2 C
Ankara
22.6 C
İstanbul
22 C
İzmir
14 Ağustos 2022, Pazar
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYaşamAvcılar'da hayvan kurtarma operasyonları

  Avcılar’da hayvan kurtarma operasyonları

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Avcılar’da hayvan kurtarma operasyonları ile havalandırma boşluklarına düşen karga ve martı kurtarıldı. Yeşilkent Mahallesi’nde havalandırma boşluğuna düşen kargayı kurtarmaya çalışan apartman sakini, hayvanı önce konuşarak ikna etmeye çalıştı. 

  Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde apartmanın havalandırma boşluğuna karga düştü. Bilal Bozkuş havalandırma boşluğuna düşen kargayı çıkartmadan önce, mahsur kalan hayvanla konuşmaya başladı. Kargaya “Nasıl girdin oraya? Seninle anlaşma yapalım. Sen bana yardımcı ol, ben de sana” diyen Bozkuş, elini ısırmaması için eldiven de giyerek, kargayı almaya çalıştı. Ancak, bu girişimi sonuçsuz kaldı. Bir sandalyenin üzerine çıkan Bilal Bozkuş, süpürge sopasına bağladığı poşetle kargayı kurtarmaya çalıştı. Poşetin içine sokmayı başardığı kargayı havalandırma boşluğundan çıkardı. Kurtardığı kargayı evinin penceresinden salıverdi. 

  Avcilarda hayvan kurtarma operasyonlari 1 - yaşam - haberton
  Avcılar’da hayvan kurtarma operasyonları

  Merkez Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi’nde 4 katlı binanın birinci katına düşen martının sesini duyanlar, itfaiyeye haber verdi. İtfaiye ekibi, havalandırma boşluğunun kapağını açtıktan sonra, hayvan yakalama aparatıyla martıyı yakaladı. Martının iki gündür havalandırma boşluğunda olduğu öğrenildi. Kurtarılan martı salıverildi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler