TRY - Türk Lirası
EUR
20,559
USD
18,815
GBP
23,028
CNY
2,792
3 Şubat 2023, Cuma
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAvcılar'da bandolu 'Sigarayı bırak' çağrısı

Avcılar’da bandolu ‘Sigarayı bırak’ çağrısı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Yeşilay, 31 Mayıs “Dünya Tütünsüz Günü’ne özel Avcılar’da bandolu ‘Sigarayı bırak’ çağrısı yaptı. Avcılar Emniyet Müdürlüğü Yunus ekibi de bandolu tütüne karşı yürüyüşe bir süre eşlik ederek destek verdi.

Yeşilay Avcılar Şube Başkanı Ufuk Güneş, Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevat  Dervişoğlu ile işbirliği yaparak Dünya Tütünsüz Günü etkinliği düzenledi. İnsa 50’inci Yıl Anadolu Lisesi Bando Takımı, Marmara Caddesi’nde  konser vererek yürüyüş yaparken, trompet, davullar derneğin simgesi yeşil balonlarla süslendi. Havuz Meydanı’nda basın açıklaması yapan Avcılar Yeşilay Derneği Başkanı Ufuk  Güneş, dünyada tütün alışkanlığının insanlara büyük zarar verdiğini, bu kötü alışkanlığa son verilmesi için her alanda çaba harcadıklarını söyledi.

Avcilarda bandolu sigarayi birak cagrisi 1 - yerel haberler - haberton
Avcılar’da bandolu ‘sigarayı bırak’ çağrısı

Güneş, bu günde farkındalık oluşturmak için bandolu yürüyüş yaptıklarını ve toplumu bu tehlikeye karşı  dikkatli olmaya çağırdıklarını söyledi. Avcılar Emniyet Müdürlüğü Yunus ekibi de bandolu tütüne karşı yürüyüşe bir süre eşlik ederek destek verdi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler