TRY - Türk Lirası
EUR
17,4507
USD
16,9990
GBP
20,3311
CNY
2,5302
27.5 C
Ankara
27.7 C
İstanbul
35 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıAtomy Türkiye'deki 1'inci yılını kutladı

  Atomy Türkiye’deki 1’inci yılını kutladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Dünyanın en iyi network marketing şirketleri arasında yer alan ve global üye sayısı 16 milyonu aşan Güney Kore Doğrudan Satış Firması Atomy Türkiye’deki 1’inci yılını kutladı.

  Dünyada 25 farklı ülkede 2009 yılından bu yana hizmet veren Atomy, 2022 DNS verilerine göre dünyanın en iyi 10 network marketing şirketleri arasında yer alıyor. 2010 yılında Amerika ile başlayan yolculuğuna Asya, Güney Amerika, Okyanusya ve Avrupa kıtalarında 22 tane şube açarak devam eden ve global üye sayısı 16 milyonu aşan Atomy, 2021 yılında ise Yeni Zelanda, Türkiye, İngiltere, Kazakistan ve Kırgızistan’da şube açtı.

  Atomy türkiye'deki 1'inci yılını kutladı
  Atomy Türkiye’deki 1’inci yılını kutladı

  Gelecek 5 yıl içinde de 20 ülkede daha şube açılışı yapmak için hazırlık yapan Güney Kore Doğrudan Satış Firması Atomy Türkiye’deki 1’inci yılını kutladı. Firma hakkında açıklamalarda bulunan Atomy Türkiye Genel Müdürü Jae Dong Shin, “2021 yılında global satışlarda 1.9 milyar dolarlık satış hacmine ulaştık. Şirketimizin global üye sayısı 16 milyonu geçti. Her yıl ortalama yüzde 30 büyüyoruz. ‘One Server System’ yapımızla diğer doğrudan satış firmalarından farklı bir satış stratejisi sunuyoruz. Bu sistem sayesinde tüm ülkelerden üye edinebiliyoruz.

  Atomy Kurucu Başkanı Han-Gill Park tarafından belirlenen Mutlak Kalite Mutlak Fiyat ilkelerine bağlı olarak tüketici odaklı bir strateji uygulayarak tüm dünyada büyümemizi sürdürüyoruz” dedi.

  ‘DÜNYA ÇAPINDA DOĞRUDAN SATIŞ FİRMASI’

  Hedeflerini emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Jae Dong Shin, “Atomy, ürünlerini dünya çapında tedarik etmesine imkan veren Global Tedarik Global Satış (GSGS) stratejisi ile tüm üreticilerle tüketicileri birleştiren global bir dağıtım merkezi olma yolunda ilerliyor. 6 ülkede uluslararası patent sahibi bir firma olarak hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz.

  2009 yılında sadece 33 ürün sunabilirken globalde bugün bu sayı 500’ü aşıyor. Absolute CellActive Cilt Bakımı, Atomy Cilt Bakımı The Fame, gıda takviyesi, kozmetik ve kişisel bakım, ev eşyaları, yiyecekler ve moda dahil olmak üzere yüzlerce ürün doğrudan satış sistemimizde yer alıyor. Yıllık yaklaşık 83 milyon dolar satışla sektörün en çok satan kozmetik ürünlerinden biri haline gelen Absolute CellActive Cilt Bakımı, 2021 yılında kozmetik sektöründe ilk kez Kore Fikri Mülkiyet Ofisi’nden Kral Sejong Ödülü’nü aldı ve ileri teknolojisi ile kendini kanıtladı” ifadelerini kullandı.

  Dünyanın en iyi network marketing şirketleri arasında yer alan ve global üye sayısı 16 milyonu aşan güney kore doğrudan satış firması atomy türkiye'deki 1'inci yılını kutladı.
  Dünyanın en iyi network marketing şirketleri arasında yer alan ve global üye sayısı 16 milyonu aşan Güney Kore Doğrudan Satış Firması Atomy Türkiye’deki 1’inci yılını kutladı.

  ’48 ÇEŞİT ÜRÜNLE HİZMET VERİYORUZ’

  Jae Dong Shin sözlerini şöyle sürdürdü:

  “Müşteri memnuniyetinin de ilerisinde müşterilerinin başarısına öncelik veren ve faaliyetlerini bu şekilde sürdüren bir şirketiz. Atomy Türkiye olarak, Atomy Global’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’de 48 çeşit ürünle hizmet veriyoruz. Türkiye’de çok talep gören ürünlerimiz arasında Absolute CellActive Cilt Bakımı, Atomy Cilt Bakımı The Fame, gıda takviyeleri, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri yer alıyor.

  1. yılını dolduran Atomy önümüzdeki aylarda artacak ürün gamı ve çeşitliliği ile Türkiye’nin sevilen ve en çok tercih edilen markası olma yolunda ilerlemeye devam edecektir. Dünyanın en iyi network marketing sistemleri arasında yer alan ve büyümesini sürekli sürdüren Atomy’nin üye sayısı da her geçen gün artırıyor. Firmamıza duyulan güvenin bir yansıması olarak dünyada 16 milyonu aşan üye sayımızla da gurur duyuyoruz.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler