TRY - Türk Lirası
EUR
14,0637
USD
12,4253
GBP
16,5785
CNY
1,9436
10.9 C
Ankara
12.7 C
İstanbul
18 C
İzmir
27 Kasım 2021, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriAta'yı Anma İller Arası Karate Turnuvası Mamak'ta

  Ata’yı Anma İller Arası Karate Turnuvası Mamak’ta

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Ata’yı Anma İller Arası Karate Turnuvası Mamak’ta gerçekleşti. Mamak Belediyesi, Ata’yı Anma İller Arası Karate Turnuvası’na ev sahipliği yaptı.

  Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü düzenlediği ve Mamak Spor Salonu’nda gerçekleşen turnuvaya 21 İlden gelen 430 sporcu, 68 Karate kulübü katıldı. Kıyasıya mücadelelerin yaşandığı, Ata’yı Anma İller Arası Karate Turnuvası’na Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik ve çok sayıda sporcu katıldı. Dereceye giren sporcular, madalyalarını Mamak Belediye Başkanı Murat Köse ve Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik’in elinden aldı.

  En az bir alanda lisanslı sporcu olmanızı istiyoruz

  Ankara’nın güzel ilçesi Mamak’ta spor ve eğitimde gençlere her zaman destek verdiklerini belirten Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, “Gençlerimizin için

  Ata'yı anma i̇ller arası karate turnuvası mamak'ta
  Ata’yı Anma İller Arası Karate Turnuvası Mamak’ta

  yeni spor merkezleri, yüzme havuzları, statlar inşa ediyoruz. Bu inşa ettiğimiz yapılarda sporun birçok dalının yaşamasını ve yaşatılmasını istiyoruz. Göreve geldiğimizde gençlerimiz için önemli bir amacımız vardı. Okula giden öğrencilerimizin her biri en az bir alanda lisanslı spor yapsın istemiştik. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Gençlerimizden ise tek bir şey istiyoruz. Fırsatları değerlendirsinler. Son olarak böyle anlamlı bir turnuva vesilesi ile Başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere bu ülkeyi ve toprakları bize vatan yapan tüm şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. 

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler