TRY - Türk Lirası
EUR
15,2113
USD
13,4118
GBP
18,2485
CNY
2,1137
-6.4 C
Ankara
2.6 C
İstanbul
-3.1 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatAtatürk'ün Edirne'ye gelişinin yıl dönümüne özel konser

  Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin yıl dönümüne özel konser

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Edirne’ye gelişinin 91’inci yıl dönümü dolayısıyla şarkıcı Koray Avcı verdiği konserde Edirnelileri coşturdu

  Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 22 Aralık 1930’da Edirne’ye gelişinin 91’inci yıl dönümü dolayısıyla Edirne Belediyesi tarafından kentte çeşitli etkinlikler düzenlendi. Etkinliklerin finali ise trafiğe kapalı Saraçlar Caddesi’nde Koray Avcı konseri ile yapıldı. Avcı’yı izlemek için gelen binlerce Edirneli caddeyi doldurdu. Avcı, dondurucu soğuğa rağmen sevilen şarkılarıyla kendini dinleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

  Konserin sonunda seyircileri selamlayan Koray Avcı’ya, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan sahneye çıkarak teşekkür etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler