TRY - Türk Lirası
EUR
15,2679
USD
13,4445
GBP
18,3158
CNY
2,1188
-6.5 C
Ankara
2.4 C
İstanbul
-4.2 C
İzmir
20 Ocak 2022, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaYazarlarAşk çok güzel duygu hak edenle yaşandığında

  Aşk çok güzel duygu hak edenle yaşandığında

  Avatar of mert eraslan
  Mert Eraslanhttps://haberton.com/
  Mert Eraslan, 20 yaşında ve Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesinde Türk Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisi. Belli bir yazarlık kariyeri var, eskiden yazdığı yazıları wattpad üzerinde yayınlayarak yazarlık yaptı.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Aşk çok güzel bir duygu lakin hak eden ile yaşandığında. Hak eden ile yaşamakta bu devirde çok zor çok.

  Aşkı iliklerinde hissedenle yaşayacaksın bu devirde lakin bu devirde aşkı ilklerinde hisseden insanları bulmak çok zorlaştı.

  Bizim gibilerini çok yordular, bizim gibilerinin kalbine gitmek için geldiler. Gelme gitmek için geldiğin yere, gelme! Yorma o güzel insanı. Sen ondan alacağını alacaksın lakin o kişi ne halde olacak biliyor musun? Bilmiyorsun çünkü umurunda değil. Neden? Çünkü sen o kişiye gitmek için geldin ve sen o güzel insanın kalbini boştan yere yordun. Sana bir şey diyeyim mi? Kalbi temiz olanın ahı tutar. Ki zaten Allah yaşattığını yaşatmadan öldürmüyor haberin olsun kardeş.

  Aşk çok güzel duygu hak edenle yaşandığında
  Aşk çok güzel duygu hak edenle yaşandığında

  Yaşa ki bıraktığın o insanın ne çektiğini anla. Gerçi yine anlamayacaksın değil mi? Çünkü sen daldan dala atlayan, bir günlük ilişki yaşayanlardansın! Bunu yazmam lazımdı çünkü içim çok doldu, patlamak istedim. Aşkı yaşamasını bilmeyen, aşkın ne adını duymalı en de aşkı yaşamalı. Gerçi öyleleri aşkı yaşamıyor ki? Değil mi?

  Neyse ne, bu devrin insanı bozuk olunca ne kadar dil döksen de satırlar heba etsen de boşa gider hepsi. Bir kulağından girer bir kulağından çıkar öylelerinin. Bize bizim gibi seven, bize bizim gibi aşkı hisseden lazım. İki günlük yaşayan değil! Ki aşk iki günlük değil bir ömürlüktür haberiniz ola!

  İnsanlar çok acımasız çok! Sen seviyorsun o da seni sevdiğine inandırıyor ve ne oluyor sonucunda? Sen üzülüyorsun değmez be kardeşim.

  Sana diyeceklerim var. Şimdi sen diyelim ki körü körüne birini seviyorsun ve karşında ki insanda seni çok sevdiğini söylüyor ama senin aldığın kararlara ve çevrende ki insanlar yüzünden seni üzüyor. Söyle bana o insan yüzünden ağlamaya değer mi?

  Tamam biliyorum seviyorsun, o da sana seni sevdiğini söylüyor ya işte o aşk ya da sevgi koskoca bir yalandır. Neden mi? Çünkü insan sevdiğini üzmez, bunu, aklına iyi yaz. Seven kısıtlamaz, seven üzmez, seven ağlatmaz kardeşim.

  Eğer seni sevdiğini söyleyip ağlatıyor veyahut üzüyorsa karşında ki insanı sorgula. Sorgula ki aşkının ya da sevgisinin gerçek olup olmadığını anlayabilesin. Tamam mı?

  İnsan seviyorsa üzmez, insan seviyorsa üzmez. Ne yapar biliyor musun? Sevdiği insan üzülmesin ağlamasın diye elinden geleni yapar, ardına koymaz. Bunu iyi bil.

  Seviyorsa çözüm arar, seviyorsa mutlu olman için elinden geleni yapar, sen gülünce güler, sen üzülünce üzülür, sen kendi hayatınla ilgili karar aldığın zaman dünyayı sana zehretmez.

  YAZARIN GÜZEL BİR NOTU

  SOL YANINIZA ALDIĞINIZ İNSANLAR VAR YA, ONLAR HİÇBİR ZAMAN VAZGEÇİLMEZ DEĞİLLERDİR. HABERİNİZ OLSUN. HER İŞİN BİR BAŞLANGICI OLDUĞU GİBİ BİTİŞİ DE OLUYOR ELBET CANLAR.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler