16.6 C
Ankara
18.5 C
İstanbul
21.1 C
İzmir
Çarşamba, Nisan 14, 2021
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaArtvin'deki yangından etkilenen ailelere yardım

  Artvin’deki yangından etkilenen ailelere yardım

  Avatar
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Okunmalı

  Selçuk, Artvin’deki yangından etkilenen vatandaşların acil ihtiyaçlarının karşılanması için 1.5 milyon lira kaynak aktarıldığını duyurdu.

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Artvin’deki yangından etkilenen vatandaşların acil ihtiyaçlarının karşılanması için 1.5 milyon lira kaynak aktarıldığını duyurdu.

  Artvin'deki yangından etkilenen ailelere yardım
  Artvin’deki yangından etkilenen ailelere yardım

  Bakan Selçuk, Twitter hesabından, Artvin’in Yusufeli ilçesi Dereiçi köyündeki yangına ilişkin açıklama yaptı. Bakan Selçuk, “Artvin’in Yusufeli ilçesinde meydana gelen yangından etkilenen vatandaşlarımızın acil ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’mıza 1,5 milyon lira kaynak aktardık. Rabbim ülkemizi her türlü felaketten korusun” ifadelerini kullandı.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler