TRY - Türk Lirası
EUR
20,452
USD
18,811
GBP
23,325
CNY
2,773
28 Ocak 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriAra transfer dönemine çok dikkat edilmeli

Ara transfer dönemine çok dikkat edilmeli

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ara transfer dönemi çok dikkat edilmesi gereken bir dönem. Bazı eksikliklerimiz var” dedi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Yelken Şubesi’nin, Türkiye Yelken Federasyonu faaliyet programında yer alan ulusal ve uluslararası yarışmalar ile 2024 Paris Olimpiyatları hazırlıklarında kullanacağı araç ve ekipmanların sponsorluğunu içeren anlaşmanın basın toplantısının ardından gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“GOMİS’İN PERFORMANSINI YORUMLAMAYA İHTİYAÇ VAR MI?”

Dursun Özbek, Bafetimbi Gomis’in performansının sorulması üzerine, “Gomis’in performansını yorumlamaya ihtiyaç var mı? Son maçtaki performansını çok önemli buluyorum. Galatasaray’a büyük önemli bir katkı vermiştir. Gomis, Galatasaray’a çok yakışan, Galatasaray’a her şeyini veren bir sporcu. Bu kişiliğin yanında sportif manada da Galatasaray’a büyük destek olmuştur. Gomis’in performansından son derece memnunum. İnşallah bu sezon Galatasaray’a büyük hizmetleri bulunacak ve sezon sonu itibariyle değerlendirmemizi yaparız” cevabını verdi. 

“ÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKEN KULÜBÜN FİNANSAL YAPISI VAR”

Başkan Özbek, futbolda yaklaşan transfer dönemiyle ilgili ise, “Ara transfer dönemi çok dikkat edilmesi gereken bir dönem. Bazı eksikliklerimiz var. Bu manada teknik kadronun ve hocamızın vereceği raporlarla, yönetim kurulunun bu işin finansmanı açısından, bu işin hem güncel hem de ileriye dönük finansal projesini yapmak üzere ikisini birbirine çakıştırmak suretiyle, ihtiyaç olan noktalara transfer yapacağız. Beraber çalışıyoruz. Teknik kadromuz da çalışıyor. Detayları vermek istemiyorum ama çok ciddi bir çalışma içindeyiz iki yönüyle. Sadece performans açısından değil. Çok dikkat etmemiz gereken kulübün finansal yapısı var. Bu iki yapıyı çakıştırmak suretiyle gereken eksikliklerimizi gidereceğiz” ifadelerini kullandı.

“TRANSFER SEZONU BİRKAÇ GÜN SONRA AÇILMIŞ OLACAK”

Transfer dönemi hakkındaki sözlerine devam eden Özbek, “Gelen ve gidenler oluyor. Eksiği olanlar gider, ihtiyaç olanlar gelir. Galatasaraylıların bu konuda endişe etmemesi lazım. Biz eksiğimizin de farkındayız, fazlamızın da farkındayız, hepsinin bilincindeyiz. Sevgili Erden (Timur) bir dakika bile ilgisini Florya’dan kesmiyor. Devamlı hem teknik ekiple hem benle irtibatı sayesinde bunun peşindeyiz. Sportif A.Ş’deki arkadaşlarım da bilgilendiriliyor. Onların destekleri de çok önemli. Transfer sezonu birkaç gün sonra açılmış olacak. Orada da hareketlerimiz, ne yapacağımız net olarak gözükecek” diye konuştu.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler