TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
15.3 C
Ankara
17.7 C
İstanbul
19 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerDış HaberlerGöçmen anlaşması iddiasına yalanlama

Göçmen anlaşması iddiasına yalanlama

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

ABD Büyükelçiliği: Bıden ile Erdoğan’ın göçmen anlaşması iddiası yalan.

Son dakika bilgilerine göre, ABD Büyükelçiliği, ‘Göçmen anlaşması iddiasına ilişkin iddiaları yalanlayarak, “Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Biden arasındaki anlaşma iddiaları temelsizdir” açıklaması yapıldı.

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’nce ABD Başkanı Joe Biden ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında Afgan mülteciler ya da göçmenler konusunda ‘anlaşma’ veya ‘pazarlık’ yapıldığına dair iddiaların asılsız olduğu bildirildi.

Anlaşma iddiasına yalanlama
Anlaşma iddiasına yalanlama

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği’nin Twitter’daki hesabından yapılan açıklamada, “ABD Büyükelçiliği, Başkan Biden ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında Afgan mülteciler ya da göçmenler konusunda bir ‘anlaşma’ veya ‘pazarlık’ yapıldığına dair iddiaların tamamen temelsiz olduğunu belirtmek ister” denildi.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler