16.4 C
Ankara
22.7 C
İstanbul
24 C
İzmir
Çarşamba, Haziran 23, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanAnkara'da yüz yüze eğitim heyecanı

  Ankara’da yüz yüze eğitim heyecanı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Koronavirüs tedbirleriyle yüz yüze eğitim başladı. Uzun bir aradan sonra eğitime başlayan Ankara’da yüz yüze eğitim heyecanı yaşandı.

  Türkiye koronavirüs risk haritasına göre orta riskli iller arasında yer alana Ankara’da, okul öncesi eğitim kurumları, ilkokul, ortaokul ve liselerde yüz yüze eğitim başladı. Çankaya ilçesindeki Türkan Yamantürk İlkokulunda eğitim gören öğrenciler, sabah saatlerinde velileriyle birlikte okula geldi. Koronavirüs salgını nedeniyle uzun zamandır okullarından ayrı kalan öğrenciler, arkadaşlarıyla buluşmanın heyecanını yaşadı.

  Koronavirüs tedbirleri kapsamında mesafeli şekilde sıraya giren öğrenciler, saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı’nı okuduktan sonra dezenfekte edilen okula girdi. Sınıflara geçen öğrenciler, giriş ve koridorlara konulan dezenfektanlarla ellerini temizledi. Ayrıca duvarlara uyarı afişleri de asıldı. Öğrenciler, arkadaşları ve öğretmenleriyle buluştukları için mutlu olduklarını söyledi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler