TRY - Türk Lirası
EUR
17,5307
USD
16,8011
GBP
20,3555
CNY
2,5076
17.3 C
Ankara
21.7 C
İstanbul
25 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAnkara'da Türkiye'nin Uyduları oturumu yapılacak

  Ankara’da Türkiye’nin Uyduları oturumu yapılacak

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Mekatronik Mühendisleri Derneği (MMD) tarafından düzenlenen Havacılık ve Uzay Teknolojileri Konferansı ‘Türkiye’nin Uyduları’ başlıklı oturum ile 4 Haziran Cumartesi günü Teknopark Ankara’da gerçekleştirilecek.

  Etkinlik kapsamında saat 11:15’te başlayacak olan ‘Türkiye’nin Uyduları’ oturumunda Türksat A.Ş. Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok ile birlikte TÜBİTAK Uzay Enstitüsü Genel Müdürü Doç. Dr. Mesut Gökten ve TUSAŞ Uzay Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Selman Nas konuşmacı olarak katılacak. Gençlerde havacılık ve uzay teknolojileri alanında farkındalığı artırmayı amaçlayan konferansta ‘Türkiye’nin Uzay Yolculuğu’ ve ‘Yeni Nesil İnsansız Hava Araçları (İHA)’ konulu panellerin yapılacağı konferansta havacılık ve uzay sektörünün önde gelen aktörleri bir araya gelecek.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler