27.2 C
Ankara
27.3 C
İstanbul
28 C
İzmir
Perşembe, Ağustos 5, 2021
Diğer
  Ana SayfaÖne ÇıkanKademeli Normalleşme Denetiminde Ceza Yağdı

  Kademeli Normalleşme Denetiminde Ceza Yağdı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Son Dakika Haberleri

  Kademeli Normalleşme Denetiminde Kurallara Uymayan İş Yerlerine Ceza Kesildi

  Ankara’da kademeli normalleşme kurallarınca yeniden faaliyete başlayan eğlence mekanları, polis ekiplerince denetlendi. Ekipler, saat 00.00’dan sonrası için getirilen müzik yayını yasağı kapsamı ve asayiş yönünden denetimde bulundu.

  Başkent’teki gece kulübü, gazino ve pavyonlar, koronavirüs salgını kapsamında uygulanan kademeli normalleşme denetiminde, normalleşmenin üçüncü etabına geçilmesiyle 1 Temmuz’da yeniden faaliyetine başladı. Eğlence mekanları, açık olduğu son 2 gece de müşteriler tarafından dolduruldu.

  Ankarada kurallara uymayan is yerlerine ceza 2 - öne çıkan - haberton
  Kademeli Normalleşme Denetiminde Kurallarına Uymayan İş Yerlerine Ceza Kesildi

  İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri de gece yarısı bu mekanlara denetim gerçekleştirdi. Ekipler, saat 00.00’dan sonra getirilen müzik yasağı nedeniyle 45 eğlence mekanında asayiş uygulaması gerçekleştirdi. Kimlik kontrolü ve Genel Bilgi Toplama (GBT) sorgulaması yapılan denetimlerde ekipler, maske, mesafe ve hijyen konularında uyarılarda bulunurken, vatandaşları koronavirüs tedbirleri hakkında bilgilendirdi. Kurallara uymadığı belirlenen iş yerlerine de idari para cezası kesildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler