TRY - Türk Lirası
EUR
10,3120
USD
8,9299
GBP
12,1372
CNY
1,3848
RUB
0,1241
17.1 C
Ankara
17 C
İstanbul
21 C
İzmir
21 Ekim 2021, Perşembe
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAngara TV'nin test yayınları başladı

  Angara TV’nin test yayınları başladı

  Avatar of haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Keçiören Belediyesi bünyesinde hizmet vermeye hazırlanan Angara TV’nin test yayınlarına başladı.

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Radyo Angara’yı 23 Nisan’da hizmete açtık. Angara TV’yi de 29 Ekim’de açmak üzere içerik planlamalarımızı ve program çekimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Kültürümüzü, tarihimizi ve özümüzü vatandaşımıza tanıtacağımız bu mecrada Ankara’mızla ilgili de dolu dolu yayınlar gerçekleştireceğiz.” dedi.

  Angara tv'nin test yayınları başladı
  Angara TV’nin test yayınları başladı

  Angara TV’nin ilkeli bir yayın politikası izleyerek Keçiören Belediyesinin hizmetlerini vatandaşlara doğru kaynaktan aktaracağını da söyleyen Altınok, “Angara TV program yapımcılarımız ve gazeteci arkadaşlarımız önce vicdanlarına karşı sonra belediyemize ve milletimize karşı sorumluluk bilinciyle içerikler hazırlıyor. Bu anlamda vatanına, milletine, milli-manevi değerlerine yürekten bağlı bir yayın çizgisi oluşturuyoruz. Bir yandan da Keçiören’in ve Ankara’nın keşfedilmesi gereken değerlerini bu mecramızla gün yüzüne çıkarıyoruz.” ifadelerini kullandı.

  Altınok, Angara TV’nin yaklaşık 6 aydır yayın hayatını sürdüren Radyo Angara ile koordineli bir şekilde yayın yapacağını da dile getirdi.​

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler