TRY - Türk Lirası
EUR
17,8441
USD
18,4157
GBP
19,9967
CNY
2,5834
17.6 C
Ankara
19 C
İstanbul
22 C
İzmir
25 Eylül 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAmasra Limanı'na ikinci kruvaziyer geldi

Amasra Limanı’na ikinci kruvaziyer geldi

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Bartın’da bir süre önce yapımı tamamlanan Amasra Limanı’na ikinci kruvaziyer geldi. 779 yolcu ile 420 personelin bulunduğu kruvaziyer, Amasra’dan sonra Sinop ve Trabzon’a gidecek.

Rusya’dan 4 gün önce yola çıkan ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyer, ilk olarak İstanbul’a gitti. 2 gün boyunca İstanbul’u gezen Rus turistler, yeniden denize açıldı. 779 yolcu ile 420 personelin bulunduğu kruvaziyer, bu sabah bir süre önce yapımı tamamlanan Amasra Limanı’na yanaştı. 193 metre uzunluğunda, 30 metre genişliğindeki kruvaziyerdeki turistler, işlemleri sonrası gemiden iniş yaptı.

Amasra limanina ikinci kruvaziyer geldi 1 - yerel haberler - haberton
Amasra limanı’na ikinci kruvaziyer geldi

Turistler, Amasra ilçe merkezi ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Safranbolu’yu gezecek. Kruvaziyer, akşam saatlerinde Amasra’dan ayrılıp, Sinop ve Trabzon’a gidecek. Kruvaziyerin 29 Ekim’e kadar 5 kez daha tur düzenleyeceği öğrenildi. ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyer, 3 Ağustos’ta da Amasra Limanı’na gelmişti. 

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler