TRY - Türk Lirası
EUR
17,4792
USD
16,3701
GBP
20,5872
CNY
2,4459
15.5 C
Ankara
21.5 C
İstanbul
24.7 C
İzmir
25 Mayıs 2022, Çarşamba
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAltınok huzurevinde yaşlılarla bayramlaştı

  Altınok huzurevinde yaşlılarla bayramlaştı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok huzurevinde yaşlılarla bayramlaştı, Ramazan Bayramlarını kutladı.

  Altınok burada yaptığı konuşmada, huzurevi sakinleriyle bayram coşkusunu yaşamanın mutluluğu içinde olduğunu belirterek, “Bir bayrama daha kavuşmanın sevincini ve bu bayramı sizlerle yaşamanın huzurunu yaşıyoruz. Sizleri seviyoruz .Aramızdan hakka gidenler, fani alemden baki aleme giden ana ve babalarımız oldu. Rahmet ve mağfiret gününde gerçek dünyaya göçen büyüklerimiz için rahmet niyaz ediyorum. Varsa günahları Rabbim affetsin, mekanları cennet olsun.” dedi.

  Altinok huzurevinde yaslilarla bayramlasti 1 - yerel haberler, keçiören belediyesi - haberton
  Altınok huzurevinde yaşlılarla bayramlaştı

  Konuşmasında anne ve baba sevgisinin önemine de değinen Altınok şunları kaydetti:
  “Burası sevap merkez bankası ya da beddua merkez bankasıdır. Burada çalışanlar çok şanslı. Burada yıkılan bir yürek dünyanın yıkılışıdır. ‘ Yıkma insan kalbini onu Allah  yarattı yıkılsa Kabe onu insan yaptı.’ diyor şair. Ana ve baba ile ilgili çok ayet ve hadis var. Ana babanın duasını almak önemli. Bizler varsak sizin ak saçlarınız, yüzünüzdeki  kırışıklıklar ve alın teriniz sayesinde varız .

  Altinok huzurevinde yaslilarla bayramlasti 2 - yerel haberler, keçiören belediyesi - haberton
  Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok huzurevinde yaşlılarla bayramlaştı, Ramazan Bayramlarını kutladı.

  Bugün vatanımız, devletimiz sizin sayenizde bu hale geldi. Savaşta erkekler gitmiş, kadınlarımız cephe gerisinde destek vermiştir. Yaşadığımız toprağın adı da Anadolu. Cepheye kağnılarla mermi taşımışlardır analarımız. Ellerinde ne varsa cepheye göndermişlerdir. Allah hepsinden razı olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk gencecik yaşında Millî Mücadele’yi başlatıyor ve küllerinden bir devlet doğuyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, Millî Mücadele kahramanlarımızı, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Bu mübarek ay milletimize, İslam alemine hayır ve güzellikler getirsin.”

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler