TRY - Türk Lirası
EUR
20,209
USD
18,831
GBP
22,757
CNY
2,775
8 Şubat 2023, Çarşamba
Ana SayfaHaberlerPolitikaAltılı masa'nın uzmanlık alanı fitne

Altılı masa’nın uzmanlık alanı fitne

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, “Altılı masa’nın uzmanlık alanı fitne, senaryo ve en yakın arkadaşına, dostuna, birlikte kader birliği yaptığını iddia ettiği arkadaşlarına, dostlarına hileler yapmaktır” dedi.

AK Parti Kilis İl Teşkilatı tarafından düzenlenen ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ programına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ile parti milletvekilleri katıldı. Toplantıda partililere hitap eden Canikli, AK Parti olarak bütün hizmetleri halktan kopmadan yaptıklarını söyledi. Yeni dönemde ülke olarak çok farklı bir konumda olunacağını belirten Canikli, Türkiye’yi her zaman ileriye götürecek partinin AK Parti olduğunu söyleyip, 6’lı Masa’yı eleştirerek, şunları söyledi:

Altili masanin uzmanlik alani fitneg - politika - haberton
Altılı masa’nın uzmanlık alanı fitne

“Bugün, halen sadece normal olmayan yöntemlerle senaryolarla kendi aralarında kişisel mücadelenin ötesine geçemeyen veya bunun ötesinde fikir üretemeyen, bütün hayalleri ve senaryoları sadece gelecekte yönetimine gelmeyi umdukları hükümette daha çok güç kullanmayı, yetki kullanmayı, imkanı ele geçirmeyi hedefleyecek şekilde kendi arkadaşlarına ortaklarına senaryo yazmakla meşguller. Bütün mesai ve beyinleri buna yönlendiriyorlar.

Bu anlayış ve birikimden kesinlikle bu ülkeye hizmet çıkmaz. Türkiye’yi yeni yüzyıla taşıyacak kararların alınması, üretimlerin ortaya konulması, hayata geçilmesi hiçbir zaman beklenemez. Çünkü onların uzmanlık alanı fitne, senaryo ve en yakın arkadaşına, dostuna birlikte kader birliği yaptığını iddia ettiği arkadaşlarına, dostlarına hileler yapmaktır. Bizim uzmanlık alanımız da bu milletin hayallerini gerçeğe dönüştürecek hizmetleri hayata geçirmek. Aradaki fark budur.”

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler