TRY - Türk Lirası
EUR
20,475
USD
19,070
GBP
23,274
CNY
2,772
24 Mart 2023, Cuma
Ana SayfaYerel HaberlerAnkara HaberleriAlper Taşdelen'den 2023 yılı mesajı

Alper Taşdelen’den 2023 yılı mesajı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’den 2023 yılı mesajı. Taşdelen, mesajında, “Hak, hukuk ve adaletin egemen olacağı barış dolu bir yıl olsun” dedi.

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, 2023’ün hak, hukuk ve adaletin egemen; sevgi ve barış dolu bir yıl olması inancıyla Çankayalıların ve tüm vatandaşların yeni yılını kutladı. 

Alper Taşdelen, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Taşdelen, mesajında şunları kaydetti: 

“Çankaya ilçemizin değerli yurttaşları. Tüm ulusça çok zor günlerden geçiyoruz. Yoksulluk ve yokluğun arttığı, hukuksuzluğun ve adaletsizliğin giderek yaygınlaştığı bir dönemde var gücümüzle hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirmenin büyük çabası içindeyiz. 

Eşsiz Atatürk’ün ilçesi Çankaya’mızın çağdaş gelişimini daha da yüceltmek, belediye hizmetlerinin tüm yurttaşlarımıza hiçbir ayırım gözetmeksizin, hak ve adalet temelli ulaştırılmasını sağlamak en temel ve vazgeçilmez görevimizdir. 

Çankaya belediye başkanı alper taşdelen'den 2023 yılı mesajı. Taşdelen, mesajında,
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’den 2023 yılı mesajı. Taşdelen, mesajında, “Hak, hukuk ve adaletin egemen olacağı barış dolu bir yıl olsun” dedi.

Bu hizmetlerin gerçekleşmesinde bizlere güvenlerini esirgemeyen Sevgili Çankayalılara, Değerli Meclis Üyelerimize ve her kademedeki belediye çalışanlarımıza içten teşekkürlerimi sunarım. 

Cumhuriyetimizin 100. yıldönümünü kutlayacağımız 2023 yılında da ilim ve fen ilkelerini kapsayan medeniyetin ışığıyla Atatürk devrimlerinin kesintiye uğratılmasına izin vermeden çalışmaya devam edeceğiz. 

Hizmetlerimizle Türkiye’ye örnek bir belediye olmayı sürdüreceğiz. İnsanların yaşam kalitesini yükseltmeye, ‘önce insan’ diyerek, hayatın her alanında vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam edeceğiz. 

Yeni bir yıla girerken milletimizin önünde çözülmesini beklediği pek çok sorun vardır. Ancak, umutsuzluğa da gerek yoktur. Çözüm vardır. Yeter ki liyakatli kadrolar göreve gelsin. 

Büyük coşku ve umutlarla karşıladığımız 2023 yılının hak, hukuk ve adaletin egemen, sevgi ve barış dolu bir yıl olacağı inancıyla Sevgili Çankayalılara ve tüm vatandaşlarıma en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.” 

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler