TRY - Türk Lirası
EUR
19,363
USD
18,592
GBP
22,480
CNY
2,591
27 Kasım 2022, Pazar
Ana SayfaHaberlerKültür ve SanatAlışkanlıkların Gücü sesli kitap raflarda yerini aldı

Alışkanlıkların Gücü sesli kitap raflarda yerini aldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Boyner Yayınları, Charles Duhigg’in çok satan kitabı ‘Alışkanlıkların Gücü’ sesli kitap olarak Storytel’de dinleyiciler ile buluşturuluyor. 

Pulitzer Ödülü sahibi, The New York Times yazarlarından Charles Duhigg’in yıllardır çok satanlar listesinde yer alan ‘Alışkanlıkların Gücü’ adlı kitabı Boyner Yayınları aracılığıyla Storytel’de sesli kitap olarak da yerini aldı. Boyner Yayınları’nın ilk sesli kitabı Murat Turan Günay tarafından seslendirildi. 

 “Özel ve İş Hayatımızda Alışkanlıklarımızın Ardında Ne Yatar?” sorusuna yanıt arayan Charles Duhigg, doğru alışkanlıkların insan hayatında ne kadar önemli bir rol oynadığını, alışkanlıkların kişileri, organizasyonları ve toplumları nasıl etkilediğini ve alışkanlıkların nasıl değiştirilebileceğini akıcı bir dille anlatıyor.  

Fikrinizi Belirtin

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler