TRY - Türk Lirası
EUR
16,7983
USD
15,9038
GBP
19,8615
CNY
2,3762
12.3 C
Ankara
14.5 C
İstanbul
18.7 C
İzmir
21 Mayıs 2022, Cumartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerYerel HaberlerAli Erbaş, Gazilerle iftar yaptı

  Ali Erbaş, Gazilerle iftar yaptı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Gazilerle iftar programında “Kahraman gazilerimiz, vatanın ne kadar önemli olduğunu 15 Temmuz gecesi hainlere karşı göğüslerini siper ederek gösterdi” dedi.

  Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, 15 Temmuz Derneği tarafından Altındağ Kültür Sarayı’nda düzenlenen iftar programına katıldı. 15 Temmuz Gazileri ile bir araya gelen Erbaş, programda yaptığı konuşmada gazilik mertebesinin önemine değindi. Gazilerin gövdelerini, hainlerin saldırılarına siper ettiğini söyleyen Erbaş, “Gövdenizi hainlerin saldırılarına siper ettiniz. Kahraman gazilerimiz, vatanın ne kadar önemli olduğunu 15 Temmuz gecesi hainlere karşı göğüslerini siper ederek gösterdi.

  Ali erbas gazilerle iftar yapti 1 - yerel haberler - haberton
  Ali Erbaş, Gazilerle iftar yaptı

  Biz, vatanın ne kadar önemli olduğunu sizin, gözünüzü kırpmadan şehadete ve gaziliğe yürümenizle fark ettik. Hepimiz büyük bir uykunun içerisindeydik. Allah hepinizden razı olsun. Gaziliğiniz büyük bir mertebedir. Allah gaziliğinizi mübarek eylesin. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı olarak şehitliği, gaziliği ve vatanseverliği anlatmaya çalışıyoruz. Eserlerimizle ve yayınlarımızla bunu gençlere anlatmaya çalışıyoruz. Milli manevi değerlerimizin ne olduğunu canımızla ve cananımızla göstermeye ilelebet devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler