TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerPolitikaAkşener: Seçmen velinimet olsun istiyorum

  Akşener: Seçmen velinimet olsun istiyorum

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Seçmenin velinimet olmasını sağlamak için geziyoruz. Bana oyunuzu verirken, beni ‘hazır ol’a geçirin, diğerlerine oy verirken ‘hazır ol’da tutun. Seçmen velinimet olsun istiyorum” dedi.

  Meral Akşener, dün akşam üzeri geldiği Burdur’da bugün Yeşilova ilçesini ziyaret etti. Karamanlı yolunda halka hitap eden ve partililerden ilgi gören Akşener, “Tam 2,5 yıldır il il, ilçe ilçe, sokak sokak, esnaf esnaf geziyorum. O dükkanların içinde bugüne kadar herhangi bir siyasi partiyi yermedim, kendi partimi övmedim. Propaganda yapmadım. Sadece o dükkanların içindeki insanların, esnafın, müşteri olarak bulunanların dertlerini dinledim. O dertleri kamuoyuyla paylaştım. Bunun sebebi şu; çok uzun zamandır sizi gören, sizi dinleyen, sizin dertlerinizi duyup, bunun karşılığında çözüm üreten siyasi sistem yok” diye konuştu.

  Aksener secmen velinimet olsun istiyorum 1 - politika - haberton
  Akşener: Seçmen velinimet olsun istiyorum

  Esnafı ziyaret eden Akşener, daha sonra kent merkezine geldi. Bedesten Çarşı’nın yanında açıklama yapan Akşener, “İşinizi gücünüzü bıraktınız, buraya geldiniz. Bu benim için çok büyük vebal. Hakkınızı bana helal edin. Allah beni ve arkadaşlarımı size karşı mahcup, size yalan söyleyenlerden etmesin. Sizin haklarınıza el uzatanlardan eylemesin, kul hakkına girenlerden eylemesin. Ben ne yapmak istiyorum. O esnaf dükkanlarını niye geziyorum? ‘Müşteri velinimettir’ kavramını, biz de seçmenin velinimet olmasını sağlamak için geziyoruz. Bana oyunuzu verirken, beni ‘hazır ol’a geçirin, diğerlerine oy verirken ‘hazır ol’da tutun. Seçmen velinimet olsun istiyorum” dedi.

  Daha sonra Burdur Belediye Başkanı CHP’li Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret eden Akşener, Bucak ilçesine hareket etti.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler