TRY - Türk Lirası
EUR
20,382
USD
18,824
GBP
22,691
CNY
2,778
5 Şubat 2023, Pazar
Ana SayfaHaberlerİş DünyasıAkkim Kimya "En Beğenilen Şirketler" arasında yer aldı

Akkim Kimya “En Beğenilen Şirketler” arasında yer aldı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Akkim Kimya, Capital Dergisi’nin “En Beğenilen Şirketler” araştırmasında ‘Yapı Malzemeleri’ kategorisinin en beğenilen ilk 3 şirketi arasında yer aldı.   

Akkim Kimya, Capital Dergisi tarafından hazırlanan “En Beğenilen Şirketler” araştırmasında kimya sektöründe ‘Yapı Malzemeleri’ kategorisinde ilk 3’e girerek Türkiye’nin en beğenilen şirketleri arasında yer aldı.  22 yıldır gerçekleştirilen ve iş dünyasının beğeni algısını yakından takip eden araştırmada inovasyon ve sürdürülebilirliği odağına alan, tüm paydaşları için yarattığı değer ile farkını ortaya koyan şirketler ön plana çıkıyor. Bağımsız araştırmacılık kurallarıyla objektif bir şekilde hazırlanan çalışma, iş dünyasının en iyi 20 şirketinin yanı sıra sektörlerinin en beğenilen ilk 3 şirketini belirliyor. 

‘PAZARIN İHTİYACINA GÖRE POZİSYON ALDIK’ 

Akkim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri elde ettikleri bu önemli sonuç ile ilgili olarak “Bize bu başarıyı getiren birçok neden var. Öncelikle müşterilerimiz için sıradan bir tedarikçi değil, aynı zamanda onların çözüm ortağıyız. AR-GE ve inovasyon, başarımızın sürdürülebilirliğinde kilit bir rol oynuyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz edip inovatif fikirler sunma kabiliyetimiz çok yüksek. Müşteri odaklı birçok proje hayata geçirdik.

Bu süreçte de hep en öncelikli olarak “neye ihtiyacınız var” sorusunu sorduk. Son iki yılda laboratuvar altyapımızı da yenileyerek 4266 adet ürün denemesi gerçekleştirdik. Stratejik yatırımlara imza atarak Türkiye’de en büyük oyunculardan biri olurken Avrupa’da da rekabetçi konumumuzu pekiştirdik. Önümüzde heyecan verici yeni hedeflerimiz de var. İş ortaklarımızla yenilikçilik, karşılıklı güven ve dostluk ilkelerine dayalı iş birliklerimizle, sürdürülebilir büyüme hedeflerimiz doğrultusunda sektörümüze yön veren yatırımlara imza atmaya devam edeceğiz” dedi. 

Akkim Kimya olarak Türkiye’nin en beğenilen şirketleri arasında yer almaktan duyduğu mutluluğu paylaşan Kipri, “Hiç şüphesiz elde ettiğimiz bu başarıda Akkim çalışanlarının payı çok büyük. Birlikte ülkemize her alanda güç katma hedefiyle çıktığımız yolda kazandığımız böylesi başarılar beni çok gururlandırıyor” dedi.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler