TRY - Türk Lirası
EUR
18,1227
USD
18,5025
GBP
20,5914
CNY
2,6001
14.1 C
Ankara
17.6 C
İstanbul
18 C
İzmir
3 Ekim 2022, Pazartesi
Ana SayfaHaberlerSpor HaberleriAkhisar Belediyespor Franklin'le anlaştı

Akhisar Belediyespor Franklin’le anlaştı

Haberton
Habertonhttps://haberton.com/
Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

Haftanın Öne Çıkanları

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden Akhisar Belediyespor, Romanya’nın Timişoara takımında forma giyen Troy Franklin Jr. ile resmi sözleşme imzaladı.

Amerikalı guard kariyerinde daha önce Danimarka’da Team FOG Naesved, Slovenya’da Koper Primorska, Bulgaristan’da Academic Bultex ve Litvanya’da Jonavos Jonava formaları giydikten sonra, Romanya Ligi takımlarından Timişoara’da oynadı.

Türkiye basketbol ligi ekiplerinden akhisar belediyespor, romanya’nın timişoara takımında forma giyen troy franklin jr. Ile resmi sözleşme imzaladı.

Özellikle Danimarka’daki performansı dikkat çeken Troy Franklin Jr., burada yüzde 41.7 gibi bir üçlük isabeti oranı yakalayarak, aynı zamanda ülkedeki üçlük yarışması ödülünün de sahibi olmuştu.

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler

İlgili Haberler