TRY - Türk Lirası
EUR
17,3441
USD
16,9371
GBP
20,1862
CNY
2,5204
26.2 C
Ankara
24.5 C
İstanbul
32 C
İzmir
5 Temmuz 2022, Salı
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıAkdeniz Chemson Ege'nin en büyük 100'ü arasında

  Akdeniz Chemson Ege’nin en büyük 100’ü arasında

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  PVC stabilizatör markası Akdeniz Chemson, Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın üretimden satışlara göre açıkladığı ‘100 Büyük Sanayi Kuruluşu’ listesinde bu yıl 21’inci sırada yer aldı.

  OYAK Grup Şirketlerinden Akdeniz Chemson, Ege Bölgesi Sanayi Odası’nın üretimden satışlara göre hazırladığı ‘100 Büyük Sanayi Kuruluşu’ listesinde yer aldı. Akdeniz Chemson bu yılki listeye 21’inci sıradan girdi.

  Şirketin konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Üretimden satışlara sağladığımız artış ile birlikte Ege ekonomisinde de güçlü bir oyuncu olmaya devam ederken, bölgenin gelişimine katkı sağlamaya devam ediyoruz. Halihazırda dünyanın 110’dan fazla ülkesine satış yapan şirketimiz, hizmet verdiği sektörlere yönelik çapraz ürün satış portföyünü geliştirerek PVC sektörünün en önemli markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

  Hedef pazarları olarak Avrupa, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika, Ortadoğu, ABD, Çin, Brezilya ve Avustralya’yı seçiyor, ara ürün bazında entegre bir yapıyla işleyen altı tesisinde üretim yapıyoruz. Bu altı tesiste kalsiyum, çinko ve kurşun bazlı stabilizatör ara ham maddelerinin büyük bölümünü üretiyoruz” denildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler