TRY - Türk Lirası
EUR
20,522
USD
19,034
GBP
23,273
CNY
2,771
25 Mart 2023, Cumartesi
Ana SayfaHaberlerYaşamAkbatı'da yarıyıl tatiline özel etkinlikler

Akbatı’da yarıyıl tatiline özel etkinlikler

Tuğba Öztürk
Tuğba Öztürkhttps://haberton.com
Ankara doğumlu, Gazi Üniversitesi Basın Yayın mezunu, Medya ve İletişim konularına ilgili olan Haberton Muhabiri!

Haftanın Öne Çıkanları

Akbatı’da yarıyıl tatili programı kapsamında her yaştan misafire hitap edecek etkinlikler düzenlenecek.


Yaşam Akademisi buluşmalarında yarın saat 14.00’te Yazar Zeynep İşman ve Dr. Aysun Güneş “Teknoloji Çağında Anne-Baba Olmak” sohbeti kapsamında ağırlanacak. Dijital çağın çocuklarının hayatına adapte olmak için öncelikle dillerini öğrenmeye başlamak gerektiğini savunan Dr. Aysun Güneş ve Zeynep İşman, dijital oyunların etkilerinden ekran bağımlılığı ve teknolojik dünyada çocukların korunması için gerekli önlemlere kadar farklı başlıklardaki bilgileri Yaşam Akademisi ziyaretçileriyle paylaşacak.

ÇOCUKLAR YARIYIL TATİLİNİN TADINI AKBATI’DA ÇIKARACAK

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile Akbatı minik ziyaretçilerini özel etkinliklerle karşılayacak. Program kapsamında çocuklar ücretsiz olarak gerçekleştirilecek tiyatro ve gösterilere, Akbatı Mobil uygulamasından alınacak kod ile katılma fırsatı bulacak. Tüm oyunların Akbatı zemin kat havuz önünde sergileneceği ve 14.00 ve 15.30’da olmak üzere her gün 2 seans olarak gerçekleştirilecek program, 21 Ocak Cumartesi günü Süper Patates ve Kaçak Bezelye Süpermarket Macerası, 22 Ocak Pazar günü ise Süper Patates ve Kaçak Bezelye Şarkı Yarışması ile başlayacak.

Yarıyıl tatili itibarıyla ocak ayında her hafta sonu cumartesi ve pazar günlerine ek olarak 27 Ocak ve 3 Şubat Cuma günlerinde de çocuklara özel tiyatro programları Akbatı’da olacak. 27 Ocak Cuma günü Süper Patates ve Kaçak Bezelye Define Avı, 28 Ocak Cumartesi günü Süper Patates ve Kaçak Bezelye Süpermarkette Karnaval ve 29 Ocak Pazar günü de Süper Patates ve Kaçak Bezelye Süpermarkette Gizemli Bir Gece oyunları çocuklarla buluşacak.

Etkinlikler Sihirbaz Okulu’nun 3 Şubat’taki Sihir Bakanı İllüzyon Gösterisi ile devam edecek. Marketing Toys’un interaktif kukla tiyatroları “Macera Ormanı” ve “Köpekler Bale Yapmaz” da yarıyıl tatilinde Akbatı’da minik misafirler ile buluşacak. Bir ormanda yaşayan üç arkadaşın eğlenceli hikayesini anlatan Macera Ormanı 4 Şubat Cumartesi günü, Köpekler Bale Yapmaz ise 5 Şubat Pazar günü ailelere ve çocuklara alternatif olacak.

Fikrinizi Belirtin

Haber | Yazı ne kadar ilginizi çekiyor?
Haberi | Yazıyı ne kadar beğendiniz?
Görseller Haber | Yazı ile ne kadar alakalı?
Haberi | Yazıyı Arkadaşlarınıza önerme şansınız ne kadar?

Reviews (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok. İlk incelemeyi siz yapın!

Çok Okunan Kategoriler

Güncel Haberler