TRY - Türk Lirası
EUR
16,8155
USD
15,9201
GBP
19,8818
CNY
2,3786
16.5 C
Ankara
18.7 C
İstanbul
22.7 C
İzmir
23 Mayıs 2022, Pazartesi
Diğer
  Ana SayfaHaberlerİş DünyasıAkansu Group 107’nci yılını kutladı

  Akansu Group 107’nci yılını kutladı

  Haberton
  Habertonhttps://haberton.com/
  Son dakika haberleri, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve dünya haberleri haberton.com'da. Haberton, sizin için tonla haber! Türkiye’de tarafsız bir medya, vatandaşın haber alma hakkı çerçevesinde gerçek haberleri takip edebileceğiniz, tonlarca habere ulaşabileceğiniz yeni mecranız.

  Haftanın Öne Çıkanları

  ‘Biz büyük bir aileyiz’ sloganıyla 4 nesildir hizmet verdikleri cam, boru ve pencere sektöründe 107’nci yılını geride bırakan Akansu Group, geleneksel iftar yemeği organizasyonunu bu yıl da sürdürdü.

  TOBB Cam ve Cam Ürünleri Sanayi Meclis Başkanı ve Şişecam Satış Müdürü Vecdet Salgın, “Akansu Group Türkiye için önemli bir aile böyle bir organizasyon düzenledikleri için Yılmaz Akansu nezdinde tüm aileye teşekkür ederim” dedi.

  “ÖNCELİĞİMİZ ÜLKE VE MİLLET SEVGİSİ”

  Önceliklerinin Türkiye’ye hizmet etmek olduğunu belirten Akansu Group Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akansu, “Bugün bizim için özel bir gün, kuruluşumuzun 107’nci yılını kutluyoruz. Akansu Group’un 107 yıllık tarihinde en önemli motivasyonu ülke sevgisidir. ‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ sloganıyla yola çıktık. Geniş ve büyük bir ailemiz var. Bunu iftar yemeği ile taçlandırmak istedik” dedi.

  Akansu group 107nci yilini kutladi 1 - i̇ş dünyası - haberton
  Akansu Group 107’nci yılını kutladı

  Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle piyasalarda yaşanan durgunluğa rağmen yatırımlarında geri adım atmadıklarını söyleyen Akansu, “Hedeflerimize planlarımız dahilinde devam ediyoruz. Şirketimizin kuruluş zamanı savaş dönemiydi. Dedelerim büyük zorluklar yaşadı, buna rağmen önceliğimiz her zaman ülkemize ve milletimize hizmet etmek oldu. O günlerden bugünlere geldik. Bugün de aynı ruhla hareket ediyoruz” diye konuştu.

  “BURADA OLMAKTAN ONUR DUYUYORUZ”

  Ekonomist Finans Uzmanı Murat Özsoy ise “Çok kıymetli bir etkinlikte beraberiz. Akansu Group cam, plastik pencere ve alt yapı boru üretimi ile Türkiye’nin önemli kuruluşlarından biridir. 107 yıl boyunca ülkenin ekonomisine, büyümesine, ihracatına katkıları azımsanmayacak derecededir. Firmanın ticari kaygılardan ziyade bunları ön planda tutması Akansu Group’u Türkiye gündeminde farklılaştıran en önemli unsurlardan bir tanesidir. Burada da ‘Biz Büyük Bir Aileyiz’ sloganıyla bir aile bilinciyle toplanmış bulunuyoruz. Yılmaz Akansu da dördüncü nesil olarak bu misyonu üstenmiş durumda. Biz de kendisiyle olmaktan onur ve gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

  Akansu group 107nci yilini kutladi 2 - i̇ş dünyası - haberton
  ‘Biz büyük bir aileyiz’ sloganıyla 4 nesildir hizmet verdikleri cam, boru ve pencere sektöründe 107’nci yılını geride bırakan Akansu Group, geleneksel iftar yemeği organizasyonunu bu yıl da sürdürdü.

  “107 YILDIR BÜYÜYEN BİR KURUM”

  Böyle bir ortamda olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen Akansu Group’un İcra Kurulu Üyesi Oğuz Kayhan, “Kurumların en önemli özelliklerinden biri tarihi geçmişleridir. Düşünüldüğünde 107 yıl çok büyük bir zaman. 107 yılda sürekli gelişerek bugüne gelen bir kurumdan bahsediyoruz. Giderek de büyüyor. Türkiye’nin güzide kuruluşlarından biri. Zaten çok iyi durumda inşallah daha da iyi duruma gelecek” dedi.

  Semazen gösterileriyle başlayan iftar yemeği sonrasında Akansu Group’un ilk on müşterisine plaket takdim edildi.

  Haber Bültenimize Abone Ol

  En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

  Çok Okunan Kategoriler

  Güncel Haberler

  İlgili Haberler